binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinManipülatör Balina Binance'e Yüklü Altcoin Transferi Gerçekleştirdi, Fiyat Yükseldi

Manipülatör Balina Binance’e Yüklü Altcoin Transferi Gerçekleştirdi, Fiyat Yükseldi

Manipülatif işlemleriyle tanınan bir kripto para balinası, son yaptığı işleminde yüklü miktarda altcoini Binance'e taşıdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tellor (TRB) altcoin fiyatını manipüle eden gizemli bir balina, Binance’e 100.000 TRB yatırdı.

Kısa adresi 0xCcE olan balina şu anda üç cüzdanda 440.908 TRB tutuyor ve bu da toplam TRB arzının %18’ine tekabül ediyor. Bazı analistlere göre bu balina, TRB’de son dönemde yaşanan ve fiyatın iki haftadan kısa bir süre içinde 18 dolardan 38 doların üzerine çıkmasına neden olan artıştan sorumlu.

Balinanın stratejisi, Binance ve bir diğer büyük borsa olan OKX’ten düşük fiyattan TRB biriktirmek ve daha sonra bunu daha yüksek bir fiyattan Binance’e geri yatırarak yapay talep üretmek ve fiyatı yükseltmek gibi görünüyor.

Bununla birlikte DWF Labs kurucusu Andrei Grachev son zamanlarda TRB fiyatını etkileyebilecek paylaşımlar yapıyor. Grachev token ismi vermese de fonlama oranındaki anormallikleri nedeniyle Twitter üzerinden düzenli olarak TRB tokenine işaret ediyor.

İlgili Haber  Coinbase'den Sürpriz Açıklama: "Zcash (ZEC) Madencilik Görünümü Risk İçeriyor, Yeni Önlemler Alıyoruz"

Balina, 30 Ağustos ve 13 Eylül tarihleri arasında Binance ve OKX’ten ortalama 18.51 dolar fiyatla (toplam 14.3 milyon dolar) toplam 772.733 TRB (yani toplam arzın %31.6’sı) biriktirdi.

Balina daha sonra 331.825 TRB’yi ortalama 21.85 USD fiyattan (toplam 7.25 milyon USD) Binance’e yatırdı. Bu stratejiden elde edilen tahmini kar 1.11 milyon dolar.

Balina halen elinde 440.908 TRB tutuyor ve bu TRB’ler şu anki fiyat olan 38.16 dolar üzerinden 13.8 milyon dolar değerinde. Bu miktarda TRB’yi elde tutmasından elde ettiği gerçekleşmemiş kârı ise 5,61 milyon dolar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mexsss

Ogn topluyot ayni cuzdan

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail