Ana SayfaHaberlerMark Zuckerberg Konuştu, Bu Altcoin Yüzde 40 Yükseldi!

Mark Zuckerberg Konuştu, Bu Altcoin Yüzde 40 Yükseldi!

Takip et

Metaverse teknolojisinin popüler olmasından sonra adımı Meta olarak değiştiren Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg Instagram’daki NFT desteği konusunda konuştu.

Bugün Instagram’daki NFT desteğiyle ilgili paylaşım yapan Meta resmi twitter hesabı “Mark Zuckerberg NFT ürünlerini 100 ülkeye daha dağıttığımızı duyurdu. ” dedi.

Meta yaptığı paylaşımda ayrıca Coinbase Wallet, Dapper ve Flow Blockchain desteği ile entegrasyonlar başlattıklarını da açıkladı.

“Mark Zuckerberg, dijital koleksiyon ürünlerini 100 ülkeye daha dağıttığımızı duyurdu. Artık daha fazla kişi, içerik oluşturucu ve işletme NFT’lerini Instagram üzerinde sergileyebilir.

Ayrıca Coinbase Wallet, Dapper ve flow blockcahin entegrasyonunu ve desteğini de başlatıyoruz.”

Mark Zuckerberg’in açıklamasından sonra FLOW %43 yükselip bu seviyeden %17 değer kaybetti.

Meta, mayıs ayının başlarında kendisi tarafından yönetilen Instagram’da NFT desteği getirileceğini ve Ethereum, Polygon, Solana ve Flow ağları için NFT entegrasyonunu başlatılmasının hedeflendiği açıklanmıştı.

İlgili Haber
Instagram'a Çok Yakında NFT Desteği Geliyor! Ne Zaman ve Hangi Altcoinler Desteklenecek?

Meta’dan sonra açıklama yapan Instagram yöneticisi Adam Mosseri ise Mayıs ayının ortalarından itibaren NFT yaratıcılarının ve yatırımcılarının yarattıkları ya da para verip satın aldıkları NFT’leri Instagram üzerinden paylaşabileceklerini açıklamıştı.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları