coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizMATIC Tarafında Dikkat Çeken Hareketler: MATIC Analizi

MATIC Tarafında Dikkat Çeken Hareketler: MATIC Analizi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bu senenin başlarında önemli gelişmelerden biri olarak Polygon ekibi, Polygon geliştiricilerinin dApp’ler oluşturmasını kolaylaştırması ve ağ üzerinde dApps’nin sayısı arkasındaki önemli bir faktör olarak Alchemy ile olan ortaklığını duyurması olmuştu.

Polygon ağında yer alan merkeziyetsiz uygulamaların (DApp) sayısı, bu senenin başından bu zamana kadar yüzde 400’e yakın bir artış gösterdi.

Bu artışa paralel olarak sene başından bu yana teknik verilere baktığımızda ise son düşüş ile birlikte 19 Haziran tarihinden bu yana fiyat yükselen bir trend yönünde hareketine devam etmektedir.

26 Temmuz tarihinden bu yana yapmış olduğu higher low yapısı ile 4 h+day direncin üzerinde hareketine devam etmekte olup alıcıların fiyatı bu seviyenin 0.97 ve 0.98 dolar üzerinde tuttuğunu görebilmekteyiz. (Anlık fiyat 1.0124 dolar)

Fiyat, 4 saatlik direnç seviyelerine yakın olup 1.04 ve 1.06 dolar bölgesi üzeri günlük kapanış yapması ile takip edilebilecek direnç seviyeleri; 1.1275 1.1520 ve en önemlisi günlük direnç seviyesi olan 1.3060 seviyesi olacaktır.

Kötü senaryoda ise 4h+day olarak belirtilen 0.98 doların alıcılar tarafından kaybedilerek bu bölge altında kapanış yapması ile alt destek seviyelerine geri çekilmeler görülebilir.

26 Temmuz tarihinden bu yana sürdürmüş olduğu yükselen trendin en son higher low yapısı olan seviyeyi kaybetmediği takdirde üstteki direnç seviyeleri takip edilebilir.

Bir diğer DEMA (hareketli ortalamalar) göstergeleri verilerine baktığımızda ise 21 ve 50 günlük dema’lar arasında hala yukarı yönlü bir geçişin etkili olduğu ve alıcıların bu seviyede etkisini görebiliyoruz.

Direnç seviyeleri: 1.04 1.06 1.1275 1.1520 ve 1.3060 dolar
Destek seviyeleri: 0.9365 ve 0.8797 dolar

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları