Bitcoin

Max Keiser, “Bitcoin (BTC) Doların Yerini Alacak!”

"Ya Bitcoin sahibi olun ya da fakirliğin tadını çıkarın!"

Ünlü Bitcoin destekçisi Max Keiser’dan Bitcoin’le ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Kendisinin hazırlayıp sunduğu “Keiser Report” adlı programda konuşan ünlü isim, Bitcoin’le ilgili son derece iddialı söylemlerde bulundu. Keiser, amiral gemisi olan kripto para biriminin bir “varlık sınıfı” olmayı sürdüreceğini ve ABD doları ile altına uygun bir alternatif değer olduğunu ifade etti.

Lider kripto para biriminin birkaç ayda gümüşü geçeceğini ve bu yıl altının piyasa değerinin yarısına ulaşacağını iddia etti. Bitcoin’in altını geçmesinin ardından önündeki tek rakibin ABD doları olacağını belirten Keiser, lider kripto para biriminin bir sonraki hedefinin ABD dolarının tahtına oturmak ve astronomik yükselişler yaşamak olduğunu ifade etti.

“300 Kat Daha Fazla Değer Kazanacak!”

Bitcoin’in altını ve ABD dolarını tahtından etmesiyle şu anki piyasa değerini 300 kat artıracağını iddia etti ve “Ya Bitcoin sahibi olun ya da fakirliğin tadını çıkarın!” diyerek Bitcoin karşıtlarına adeta meydan okudu.

Ünlü ismin yorumlarının tamamına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu