Kripto HaberleriBitcoinMayıs 2020'de Bitcoin 60 Bin Dolar Olacak!

Mayıs 2020’de Bitcoin 60 Bin Dolar Olacak!

Takip et

Digital Asset Research tarafından yapılan araştırmaya ve bu araştırmanın sonucuna göre kripto para birimi Bitcoin bir anda rekor değer kazanacak ve 2020 yılı Mayıs ayına kadar 60.000 dolar seviyesini görerek tarihinde yeni rekor kırmış olacak. Bitcoin’in fiyatında yükselişlerin ne zamana kadar ne kadar olacağı hakkında Bitcoin fiyat tahminleri iddiaları artmaya başladı. Digital Asset Research araştırmasında kripto paralara giderek daha çok artacak olan ilgi sonucunda ve piyasanın yeniden yükseliş rallisine geçmesi ile 20 bin dolar rekorunun 2 kat fazla rekorla 60 bin dolar olarak Mayıs 2020’ye kadar kırılacak olduğunu iddia etti.

Milyarlarca dolar gerekiyor!

Bu kadar yüksek fiyat için kripto para piyasasına milyarlarca dolarlık yeni yatırımlar eklenmesi gerekiyor. Yeni yatırımcılar olmadan bu yatırımın bu kadar değer kazanmasının mümkün olamayabilecek olduğu tahmin ediliyor. Bitcoin eğer ki 60 bin dolara 2020 yılında erişebilecek olursa piyasada fiat para yatırımları büyük oranda azalarak kripto para yatırımlarına daha fazla ilgi çekebilir. Bitcoin’in yükselmesinde önemli olan stabil bir yükseliş ki o da 60.000 dolar olursa piyasa hacmi 1 trilyon doları geçebileceği için mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları