Bitcoin

”Bitcoin Gizli Yapılmış Bir Devrimdir”

Meltem Demirörs, Bitcoin'in gizli bir devrim ve proje olduğunu iddia etti.

Meltem Demirörs, kripto para birimleri hakkında açıklamaları ile gündeme geldi. Kripto paraların gelecekte daha fazla sayıda insanın elinde olacağı ve daha fazla insan tarafından tercih edilebilecek olduğunu açıklayan kripto para birimi analistleri ile benzer açıklamalar yapan Demirörs, Bitcoin’in ”eğer finans devi bankalara güvenmezsek ne olur?” sorusuna yanıt verebildiğini açıkladı. Bitcoin’in dünyada çok farklı bir yere sahip olduğunu ve kripto para olarak insanların finansa kurumlarına güvenmeseler bile kullanabilecekleri alternatif bir ödeme araçları olacağını açıklayan Demirörs, yatırımcılara ise herhangi bir öneride bulunmadı.

Kripto para sahipleri son birkaç yıl içerisinde beklemedikleri gelişmeler görselerde fiyatlar sürekli olarak düşünce Meltem Demirörs gibi isimlerin yaptıkları açıklamalar bazen yatırımcılara ulaşmadı, bazen ise kripto para pazarında beklenmedik gelişmelere bağlı olarak meydana beklenmedik sorular geldi. Koşulsuz olarak Bitcoin’e güvenmek mümkün olmasa da gelecek birkaç yılda finans kurumlarının kripto paralar konusunda da yeni adımlar atması yatırımcılar açısından da olumlu olabilecek bir gelişme olabilir. Bitcoin konusunda atılacak adımlar bu dönemde çok önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu