HaberlerMetaverse

Metaverse Alemi Müzik Temalı Sanal Dünyaya “Merhaba” Diyecek!

The Sandbox ile Warner Music Group ortaklığı metaverse dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Metaverse platformu The Sandbox yeni ortaklıklara doymuyor!

Platform, söz konusu ortaklık girişimleriyle etkinlik alanını genişletmeyi hedeflerken en son ortaklık anlaşmasını yüzlerce üst düzey sanatçı ve etiketten oluşan ve dünyanın en büyük müzik işletmelerinden biri olan Warner Music Group ile gerçekleştirdi.

Warner Music Group (WMG) ile imzaladığı bu sözleşme ile müzik temalı bir sanal dünyanın kapılarını aralamayı hedefleyen Sandbox, 27 Ocak’ta yapılan bir duyuruda Warner’ın NFTs ve Metaverse alemine ilk kez girdiğini belirtti.

Warner Music Group Dijital Direktörü Oana Ruxandra, firmanın yeni edindiği Metaverse diliminde “gerçek dünya sınırlamalarına meydan okuyan ve sanatçıların ve hayranlarının daha önce hiç olmadığı kadar etkileşime girmelerine izin veren kalıcı, sürükleyici sosyal müzik deneyimleri geliştireceğini” ifade ediyor.

Sandbox Metaverse Hızlandırıcı Programı İçin Tuşa Basıldı

The Sandbox ayrıca ana şirket Animoca Brands ve girişim firması Brinc ile ortaklaşa 50 milyon dolarlık bir hızlandırıcı programın başlatıldığını duyurdu.

Sandbox Metaverse Hızlandırıcı Programı’nın 2022’nin 2. çeyreğinde hayata geçirilmesi planlanıyor. Önümüzdeki üç yıl içinde ise gelişmekte olan 100 proje için 250.000 dolarlık yatırım yapılacağı ifade edildi.

Öte yandan projenin yerel tokenı SAND 25 Kasım’daki ATH’sinden %57’lik bir düşüşle 3.34 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu