BitcoinHaberlerKripto Para

Michael Saylor Bitcoin Regülasyonları Hakkında Konuştu!

Microstrategy CEO'su Michael Saylor'un açıklamalarını aktardık.

MicroStrategy’nin yeni Bitcoin alımını ve 4.çeyrek bilançosunu açıklanmasından sonra CNBC ile röportaj yapan şirketin CEO’su Michael Saylor, kripto para alanındaki düzenlemeler ile ilgili konuştu.

Saylor, hükümetlerin kripto alanında yapacağı sıkı düzenlemelerin lider kripto para birimi Bitcoin için katalizör görevini göreceğini söyledi.

Squawk On The Street programına katılan Saylor, kripto alanına getirilecek olan düzenleyici netliğin Bitcoin’e fayda sağlayacağını ve kurumsal benimsenmesinin hızlandıracağını belirtti.

Bitcoin’in önde gelen destekçilerinden olan ünlü CEO, BTC’nin yaygın olarak benimsenmesinin piyasada istikrar sağlayacağına inandığını söyledi.

“Teknik, ekonomik, ahlaki ve politik olarak sağlam bir yolumuz var ve bu yolun adı: Bitcoin. Bence insanlar artık bunun farkına varmaya başladılar.”

Saylor ayrıca SEC’in spot bir Bitcoin ETF’sine onay vermesinin de Bitcoin ve kriptonun genel olarak benimsenmesinde önemli rol oynayacağını sözlerine ekledi.

MicroStrategy’nin Ne Kadar Bitcoin’i Var?

En büyük kurumsal Bitcoin yatırımcısı konumunda olan Microstrategy Salı günü yeni Bitcoin alımı yaptığını açıklamıştı.

Saylor 25 milyon değerinde aldıkları 660 Bitcoin ile birlikte şirketin 31 Ocak itibariyle MicroStrategy’nin 125.051 Bitcoine sahip olduğunu söyledi.

İlgili Haber
Son Dakika! MicroStrategy 660 Bitcoin (BTC) Daha Aldığını Duyurdu!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu