BitcoinHaberlerKripto Para

Son Dakika! MicroStrategy 660 Bitcoin (BTC) Daha Aldığını Duyurdu!

MicroStrategy Bitcoin alımlarına devam ediyor.

Sonsuza kadar Bitcoin almaya devam edeceklerini söyleyen MicroStrategy CEO’su Michael Saylor Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şirketin yeni BTC alımını duyurdu.

Ünlü CEO Saylor, 37.865$ ortalama fiyatla 25 milyon dolar nakit para karşılığında 660 Bitcoin daha aldıklarını açıkladı.

MicroStrategy’nin elinde 31 Ocak 2022 tarihi itibariyle toplam 125.051 Bitcoin olduğunu belirten Saylor ortalama maliyetlerinin de 30,200 $ olduğunu söyledi.

MicroStrategy her Bitcoin alımında olduğu gibi bu yeni alımlarını da SEC’e bildirmeyi ihmal etmedi.

MicroStrategy’nin Bitcoin Yaklaşımı!

Yakın bir tarihte kripto para piyasasında ve Bitcoin’de yaşanan düşüşlerden endişelenmediğini söyleyen Bitcoin boğası Saylor, MicroStrategy’nin BTC satın alma fikrinin değişmediğini ve şirketin Bitcoin zulasını asla satmayacağını ifade etmişti.

Saylor, MicroStrategy olarak stratejilerinin Bitcoin satma olmadığını da sözlerine eklemişti.

İlgili Haber
Bitcoin'deki Düşüş Michael Saylor'u Korkutuyor Mu? "Satmayacağız!"

Katıldığı her programda Bitcoin’in uzun vadeli bir değer saklama aracı olduğunu ve bu nedenle sürekli almak istediğini ifade eden CEO, sözünde durmaya devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu