Bitcoin

Michael Saylor Bitcoin’deki Zaman Hedefini Açıkladı!

MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, Bitcoin'in 100 yıllık bir yatırım olduğunu düşündüğünü söyledi.

Bitcoin fiyatının rekor düzeyinden düşük olması MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’a göre herhangi bir sorun teşkil etmemeli. Her fırsatta Bitcoin alımlarına devam edeceğini ifade eden Saylor, BTC hakkında yeni bir açıklama bulundu.

“Bitcoin İçin Hedef Zaman Aralığım 10 Yıl ve Ötesi”

Saylor, yaptığı açıklamalarında Bitcoin için kendi hedef zaman aralığının “on yıl ve ötesi” olduğunu açıkladı. Böylelikle Saylor, önümüzdeki 10 yıl içerisinde BTC almaya devam edeceklerinin sinyallerini vermiş oldu.

MicroStrategy en son, 30 Aralık 2021 ile 31 Ocak 2022 tarihleri arasında 660 adet BTC daha satın aldığını bu hafta açıklamıştı. Şirketin son satın aldığı kripto paralar ortalama olarak 37.865 dolardan toplamda 25 milyon dolar tuttu.

İlgili Haber
Son Dakika! MicroStrategy 660 Bitcoin (BTC) Daha Aldığını Duyurdu!

Şirketin bu yazının yazıldığı anlarda elinde bulundurduğu 125.051 adet BTC, toplamda yaklaşık olarak 4.8 milyar dolara tekabül ediyor ve bunların ortalama yaklaşık 30.040 dolar.

Saylor, kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında BTC ile ilgili olarak şunları söyledi: “İnsanlar Bitcoin satın alıyor çünkü 100 yıl sonra da değeri olacağını anladıkları bir varlık satın almak istiyorlar. Gerçek şu ki, New York Borsası Nasdaq’da 100 yıl sonra değere sahip olacağını anlayabileceğiniz herhangi bir menkul kıymet yok.”

Bitcoin fiyatı 9 Kasım tarihinde 69.000 dolar ile tüm zamanların rekorunu kırmış ancak bu tarihten itibaren düşüş eğilimine geçmişti. BTC fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 40.400 dolar seviyesinden işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu