BitcoinHaberler

Michael Saylor, Bitcoin’e Giriş İçin İdeal Olduğunu Düşündüğü Seviyeyi Paylaştı!

Bitcoin boğası Michael Saylor, Bitcoin'e giriş için uygun olduğunu düşündüğü fiyat seviyesini CNBC'ye açıkladı.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, CNCB’ye verdiği son röportajda şirketinin mevcut durumu ve Ağustos 2020’den bu yana Bitcoin’e yaptığı büyük yatırımla ilgili soruları yanıtladı.

“Bitcoin Diğer Varlıklara Göre 10 Kat Daha İyi Performans Gösterdi”

Saylor, o zamandan bu yana Bitcoin’in S&P 500, altın ve Nasdaq 100 endekslerine göre 10 kat daha iyi performans gösterdiğini söyledi.

Michael Saylor ayrıca bazı spesifik rakamlar da verdi. CEO’ya göre 2020 yılının Ağustos ayından bu yana altın %10 değer kaybederken Nasdaq yatay seyretti ve Bitcoin ise %86 değer kazandı.

Ünlü CEO, 2-4-8 yıllık periyotlar değerlendirildiğinde BTC’nin en iyi performans gösterdiğine emin olduğunu söyledi ve MicroStrategy’nin “yatırım için daha iyi bir fikir bulamayacağını” belirtti.

Şu anda şirket için daha fazla BTC satın almayı düşünüp düşünmediği sorusuna doğrudan yanıt vermekten kaçınan Saylor, bir aylık bir yatırım için Bitcoin’in riskli ve değişken bir varlık gibi görünebileceğini, ancak on yıllık bir zaman dilimine sahip bir yatırımcı için riskten uzak bir değer saklama varlığı olduğunu söyledi:

“BTC’ye dört yıllığına yatırım yapan hiç kimse zarar etmedi.”

İlgili Haber
Ünlü Banka, Michael Saylor'ın Bitcoin'de Likidasyona Uğrayıp Uğramayacağını Açıkladı!

“Dört Yıllık Periyot İçin Basit Hareketli Ortalama Seviyesi 21.685 Dolar ve İdeal Bir Giriş Noktası Olabilir”

Saylor’a göre dört yıllık bir süre, BTC satın almak için gerekli minimum zaman dilimi olabilir. Ayrıca BTC için 21.685 dolar seviyesinin dört yıllık bir zaman dilimi için basit hareketli ortalama seviyesi olduğunu ifade etti. BTC tarihte sadece birkaç kez bu seviyeye dokunduğunu ve onun da şu an olduğunu söyledi.

Dolayısıyla Saylor bu fiyat seviyesini “harika bir satın alma fırsatı” ve “ideal bir giriş noktası” olarak nitelendirdi.

Tanınmış Bitcoin düşmanı ve altın düşkünü Peter Schiff, CNBC’yi Saylor’a söz hakkı verdiği için eleştirdi ve Saylor’ın altın hakkındaki sözleri için de tepkisini dile getirdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Al o zaman Saylor neyi bekliyon…


Başa dön tuşu