Kripto HaberleriHaberlerMicrosoft'tan Kafaları Karıştıran Paylaşım! Shıba Inu (SHIB) Ortaklığı Mı Geliyor?

Microsoft’tan Kafaları Karıştıran Paylaşım! Shıba Inu (SHIB) Ortaklığı Mı Geliyor?

Takip et

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Microsoft’tan kafaları karıştıran paylaşım geldi.

Microsoft 10 milyondan fazla takipçisi bulunan resmi twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Teams toplantılarında iki tür köpek vardır” ifadelerini kullandı.

Microsoft Teams platformunun resmi hesabı da bu twite yorum yaparak “Köpeklerin katıldığı toplantılar 10 kat daha güzel oluyor” dedi.

Microsoft’un Paylaşımı SHIB Topluluğunu Heyecanlandırdı!

Microsoft’un bu tweeti özellikle Shıba Inu topluluğu başta olmak üzere kripto para yatırımcıları tarafından farklı şekilde yorumlanarak Microsoft ile SHIB arasında bir ortaklık olabileceğini değerlendirdiler.

Söz konusu paylaşım öyle viral oldu ki SHIB’ın baş geliştiricisi Shytoshi Kusama bile Microsoft’un tweetine merak uyandıran bir GIF görüntüsü ile yanıt verdi.

Son zamanların popüler teknolojisi Metaverse’e yaptığı yatırımlar ile büyük ses getiren Microsoft, Ocak ayında Call of Duty ve World of Warcraft gibi milyonların oynadığı oyunların üreticisi Activision Blizzard’ı satın aldığını duyurmuştu.

Kasım ayının sonlarında ise Shiba Inu da Activision Blizzard’ın eski başkan yardımcısı David Volk ile ortaklık kurmuştu.

Bu bilgileri birleştiren bazı SHIB topluluğu üyeleri Microsoft ile SHIB arasında bağlantı olduğunu ve bu bağlantının bir ortaklık ya da anlaşma olabileceğini savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları