Haberler

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’dan Önemli Açıklamalar

MicroStrategy CEO'su Michael Saylor, Bitcoin ile ilgili tweet attı.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, attığı tweette kripto para birimi Bitcoin’e 100 milyon doları aşan oranda yatırım yaptıklarından ve 74 saat içerisinde bu yatırımı tamamladıklarından söz etti. 74 saat boyunca aralıklarla kripto para birimi Bitcoin satın aldıklarını duyuran Saylor, “Her 3 saniye 0,19 BTC’lik işlem gerçekleştirdik.” dedi.

Kripto para birimi alımı ile gündeme gelen ve bir süredir bunun “ekmeğini yiyen” şirket, özellikle tüm dünyada kendi reklamını bu hamle ile yapmış oldu. Aslında bazı kullanıcılar MicroStrategy şirketinin bu adımının sadece “reklamdan ibaret” olduğunu iddia ederken bazıları ise kripto paraların geri satılacak olduğunu ve çok fazla uzun vadeli bekletilmesini ummadıklarını açıkladı.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ise kripto paralara daha fazla yatırım yapacaklarını belirtiyor olsa da kazanç beklentisini açıklamak konusunda hevesli değil.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu