Kripto HaberleriHaberlerMicroStrategy CEO'su Michael Saylor'dan Önemli Açıklamalar

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor’dan Önemli Açıklamalar

Takip et

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, attığı tweette kripto para birimi Bitcoin’e 100 milyon doları aşan oranda yatırım yaptıklarından ve 74 saat içerisinde bu yatırımı tamamladıklarından söz etti. 74 saat boyunca aralıklarla kripto para birimi Bitcoin satın aldıklarını duyuran Saylor, “Her 3 saniye 0,19 BTC’lik işlem gerçekleştirdik.” dedi.

Kripto para birimi alımı ile gündeme gelen ve bir süredir bunun “ekmeğini yiyen” şirket, özellikle tüm dünyada kendi reklamını bu hamle ile yapmış oldu. Aslında bazı kullanıcılar MicroStrategy şirketinin bu adımının sadece “reklamdan ibaret” olduğunu iddia ederken bazıları ise kripto paraların geri satılacak olduğunu ve çok fazla uzun vadeli bekletilmesini ummadıklarını açıkladı.

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor ise kripto paralara daha fazla yatırım yapacaklarını belirtiyor olsa da kazanç beklentisini açıklamak konusunda hevesli değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları