Kripto HaberleriBitcoinMicroStrategy CFO'su: "Bitcoin (BTC) Stratejimiz Değişmeyecek!"

MicroStrategy CFO’su: “Bitcoin (BTC) Stratejimiz Değişmeyecek!”

Takip et

Sonsuza kadar Bitcoin almaya devam edeceğini söyleyen MicroStrategyBitcoin alımları ve bu konudaki açıklamaları ile gündem olmaya devam ediyor.

Yakın bir zamanda Bitcoin’de yaşanan sert düşüşün kendisini korkutmadığını ve MicroStrategy’nin sahip olduğu Bitcoin’leri satmayı düşünmediğini söyleyen şirketin kurucusu ve CEO’su olan Michael Saylor’dan sonra şirketin CFO’su Phong Le, MicroStrategy’nin Bitcoin alımları ile ilgili konuştu.

İlgili Haber
Bitcoin'deki Düşüş Michael Saylor'u Korkutuyor Mu? "Satmayacağız!"

Wall Street Journal’a konuşan Le, 124,391 Bitcoin’i olan MicroStrategy’nin stratejisinin “satın almak ve elde tutmak” olduğunu söyledi.

“Şirket olarak Bitcoin ile ilgili stratejimiz satın almak ve elde tutmaktı. Bu yüzden fazla nakit akışımız olduğu veya para toplamak için başka yollar bulduğumuz ölçüde, bu parayı Bitcoin’e yatırıyoruz ve buna devam edeceğiz.”

Bitcoin almaktan vazgeçmeyeceklerini belirten Phong Le,  son olarak MicroStrategy’nin 2022’de de BTC satın almaya devam edeceğini, ancak geçen yıldan daha fazlasını satın alıp almayacağının belli olmadığının altını çizdi.

Şirket son olarak 30 Aralık 2021 tarihinde 49,229$ ortalama fiyatla 94.2 milyon dolar nakit para karşılığında 1914 Bitcoin aldıklarını açıklamıştı.

İlgili Haber
Son Dakika! MicroStrategy 1914 Bitcoin Aldı! İşte Maliyetleri!

Michael Saylor’un Bitcoin Kararlılığı Devam ediyor!

En büyük kurumsal Bitcoin yatırımcısı konumunda olan Microstrategy’nin CEO’su Michael Saylor’ın Bitcoin’e desteği devam ediyor.

Zira ünlü CEO, dün Twitter’dan yaptığı paylaşımda Bitcoin’de yaşanan düşüşten kormadığını yineledi. Paylaşımında ünlü rapçi Eminem’in “Not Afraid” şarkısının sözlerini ekleyen Saylor, fırtınanın kendisini yıldırmayacağını belirtti.

İlgili Haber
Michael Saylor'dan Bitcoin'e Gönderme: "Korkmuyorum"

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları