BitcoinEthereumHaberler

Mike Novogratz Halvingin Bitcoin Ve Ethereum’a Etkilerini Değerlendirdi

Ünlü CEO'ya göre Bitcoin'e yatırım yapmanın tam zamanı! İşte detaylar...

Bitcoin’le ilgili olumlu yorumlarıyla tanınan Galaxy Digital’in kurucu CEO’su Mike Novogratz’dan halving sonrası Bitcoin’le ilgili ilk yorum geldi. Ünlü CEO’ya göre halving sonrası beklenen Bitcoin yükselmesi an meselesi ancak aynı durum Ethereum için geçerli değil. Novogratz’a göre ETH’nin BTC’ye kafa tutabilmesi için daha çok fırın ekmek yemesi gerek. Bununla birlikte Novogratz, Ether’in Bitcoin’in yolundan gitmesi halinde en değerli 2. kripto para biriminin büyüyeceğine ancak bunun zaman alacağına inanıyor.

Diğer kripto paralara göre en çok umut vaat eden değer olduğunu ifade ettiği Ethereum’u projenin ardında yatan teknolojiyi geliştirmek için sürekli çalıştığı için takdir etmekten geri kalmayan Novogratz, Ethereum projesi büyüdükçe ETH değerinin de artacağını belirtti.

Geleneksel para piyasalarında durumun giderek kötüleşme ihtimalini değerlendiren Novogratz, Bitcoin’e yatırım yapmanın tam zamanı olduğunu söyledi. Daha çok kurumsal yatırımcıların BTC’ye yönelmesini salık veren ve halving sonrası beklenen yükselişin yakında kendisini göstereceğini ve pazarın Bitcoin değerini 8 bin ila 8 bin 500 dolar seviyelerinde tutacağını belirten Novogratz, büyük ölçekli yatırımcıların fiyatı da yukarıya taşıyacağına inandığını sözlerine ekledi.

Novogratz ayrıca JPMorgan’ın Coinbase and Gemini’ye bankacılık hizmeti sağlamasının Bitcoin’e yatırım yapmak için önemli bir neden olduğunu da ifade etti.

İlgili Haber  JPMorgan Bitcoin'le İlgili Olumsuz Tavrını Değiştiriyor Mu?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu