Kripto HaberleriHaberlerMike Novogratz Ripple (XRP) Fiyatı Hakkında Konuştu: "SEC'e Rağmen..."

Mike Novogratz Ripple (XRP) Fiyatı Hakkında Konuştu: “SEC’e Rağmen…”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple şirketine açtığı davada sona yaklaşırken kripto topluluğu ve analistler dava süreci ile ilgili fikirlerini paylaşmaya devam ediyor.

Son olarak Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Twitter hesabından yaptığı yakın tarihli bir paylaşımında SEC-Ripple davasının XRP fiyatını etkilemediğini dile getirdi.

Ünlü CEO, tartışmalı kripto para birimi XRP hakkında davanın başlangıcından bu yana yaptığı gözlemlere dayanarak, XRP fiyatının üç katına çıkmayı başardığını belirtti.

Daha önce XRP’yi çok kez eleştiren Novogratz, XRP’nin güçlü mücadelesinin, ortak çıkarlara sahip kripto para topluluklarının duruşundan kaynaklandığını ifade etti.

SEC’in davayı açmasından sonra XRP fiyatında yaklaşık %60’lık bir düşüş yaşanmasına rağmen Ripple şirketinin güçlü mücadelesi sonrası kripto para birimi hızla toparlanmayı başarmıştı.

XRP sert düşüşünden sonra toparlanmasını ve yükselmesini takiben Nisan 2021 tarihinde yılın en yüksek seviyesine ulaşmıştı. XRP topluluğu üyelerinden bazıları fiyat yükselişinin Nisan ayında bastırıldığını söylerken, Novogratz XRP fiyatındaki 4 katlık artışın kendisi için bir anlam ifade etmediğini belirtmişti.

Tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık olarak %65 daha düşük olan XRP 1.08$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları