blank
AltcoinBitcoinKripto Para

Milyarder İsimden Çağrı: Altcoin Rallisi Dönemi Kapandı, Önümüzdeki Günlerde Rekor Kıracak Olan Coin…

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, piyasadaki analistlerden farklı düşünüyor.

Bitcoin fiyatı bugün gün içerisinde tam 16.317 dolar noktasına kadar iniş gerçekleştirdi. Yatırımcılar, piyasada neler olup bittiğini anlamaya, ellerindeki kripto paraları korumaya çalıştıkları saatlerde her an yeni düşüş yaşandı ve yatırımcıların saatler içerisinde kaybı binlerce dolara ulaştı. 3.000 doların üzerinde değer kaybeden ve kısa süre içerisinde çok sayıda yeni yüksek fiyatlardan yatırım yapan yatırımcıları ‘zor durumda’ bırakan Bitcoin’e bazı yatırımcılar tepki yağdırdı.

Ancak bu durumun ‘Bitcoin’in suçu’ olmadığı konusunda birçok kişi hemfikir ve Bitcoin fiyatındaki düşüşün yatırımcılarla ve balinalarla alakalı olduğunu belirtenlerin sayısı hayli fazla. Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, bugün piyasalarla ilgili yaptığı açıklamada ‘altcoin döneminde ralli sürecinin sona erdiğini’, bundan sonra artık Bitcoin’in ralli yapacağını açıkladı.

Bitcoin fiyatında yükseliş yönünde ralli görüleceğini iddia eden Novogratz’a karşı birçok analist 14.000 dolara ve ardından 11.300 dolara düşüş beklerken Galaxy Digital’in CEO’sunun bu tahminin ne kadar doğru veya yanlış olduğu şimdilik “düşüş yaşanacak” diyen analistlerin görüşlerine göre ‘daha az inandırıcı’ olarak görülmekte.

20 Bin Dolar Ve 65 Bin Dolar Açıklaması

Novogratz, Bitcoin fiyatında beklentisinin 20 bin dolar rekorunun kırılması ve ardından ralliler eşliğinde 65 bin dolara kadar yükseliş görüleceğini belirtti. Ancak ünlü ismin 65 bin dolar konusunda net tarih vermediği, aralıklarla alım yapmayı sürdürmek konusunda ise ısrarcı olduğu konusu dikkat çeken detaylardan bir tanesi oldu. Elbette bu iddiaların ve açıklamalarının ne kadar doğru olduğunu Novogratz dışında kimse bilemez…

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu