Dogecoin

Milyarder Mark Cuban, Ne Kadar Dogecoin (DOGE) Aldığını Açıkladı

Cuban, DOGE bakiyesini açık etti.

Elon Musk’tan sonra belki de Dogecoin’e (DOGE) destek veren en zengin isimlerden birisi olan Mark Cuban, toplamda ne kadar Dogecoin yatırımına sahip olduğunu açıkladı.

Cuban, kripto para sektörüne çok yakın bir zamanda giriş yaptı ve buna rağmen inanılmaz bir şekilde DOGE shillemesi ile ön plana çıktı.

Ünlü isme bu konuda eleştiriler bile gelmeye başladı ve Dallas Mavericks ekibinin sahibi sonunda baskılara dayanamayıp elinde ne kadar DOGE tuttuğunu açıkladı.

Cuban, daha önceki tarihlerde yaptığı açıklamada oğlu ile beraber toplamda 3.300 adet DOGE sahibi olduklarını belirtse de şimdi bunu arttırdığını gözler önüne serdi.

DOGE Yatırımı Oldukça Az!

Ünlü milyarder, DOGE topluluğunun kendisi buna dahil olmadan önce de güçlü olduğunu ve aslında Mavericks ekibinin DOGE kabul etmesini sağlayanın da topluluk olduğunu vurguladı.

Dallas Mavericks’e yapılan DOGE ödemeleri ve kendi cüzdanındaki DOGE miktarını hesaplayan Cuban, toplamda 15.000 dolardan biraz daha az DOGE yatırımına sahip olduğunun altını çizdi.

DOGE’un en iyi takas araçlarından birisi olduğunu defalarca vurgulayan ve bu konuda Elon Musk’tan bile onay alan Cuban’ın milyonlarca dolarlık DOGE yatırımına sahip olduğu ve bu sebeple durmadan DOGE tweeti attığı iddia edilmekteydi.

Durumun ise şu an için değiştiği ve aslında DOGE yatırımının sanılandan çok daha az olduğu görülmekte. Tabii bu açıkladığı miktar, gerçekte ne kadar olduğu bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu