AltcoinHaberler

Milyarder Mike Novogratz Bitcoin ve Altcoin Piyasası Hakkında Konuştu ve Yatırımcıları Uyardı!

Kripto para dünyasının ünlü isimlerinden milyarder Mike Novogratz, altcoinler hakkında yeni bir açıklama yaptı.

Ünlü kripto para yatırımcısı ve girişimci milyarder Michael Novogratz, altcoin piyasasının mevcut durumu hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Mike Novogratz’a Göre Altcoinlerde “Dip” İçin En İyi Zaman Henüz Gelmedi

Novogratz, büyük altcoinlerin fiyatlarının Aralık 2017’nin en yüksek seviyelerine kıyasla %95 değer kaybettiği 2018 Kripto Kışı’nın üzücü zamanlarını takipçilerine hatırlattı.

Novogratz’a göre, bu piyasa döngüsünde altcoinler yalnızca %80 düşüş yaşadı. Novogratz’a göre 2018 yılındaki düşüşe benzer bir çöküş yaşanması için altcoinlerin mevcut seviyelerinden %70 değer kaybetmesi gerekiyor. Bu nedenle ünlü milyarder düşüş için hala potansiyel bulunduğunu düşünüyor.

Bu nedenle Novogratz kripto yatırımcılarının piyasa döngüsünün bu aşamasında geçici dipleri aramaması gerektiğinden emin olduğunu söyledi. Novogratz’a göre bu strateji en azından kısa vadeli perspektifte kârlı olmayacaktır.

Bilindiği üzere Novogratz, Terra (LUNA) ekosisteminin en tutkulu savunucuları arasındaydı. LUNA’nın dövmesini de koluna yaptıran ünlü milyarder, Terra’nın çökmesiyle birlikte günler sonra açıklama yapmış ve bu projenin “başarısız olan büyük bir fikir” olduğunu savunmuştu.

İlgili Haber
Terra (LUNA) Savunucusu Milyarder Mike Novogratz Nihayet Sessizliğini Bozdu: İşte Söyledikleri!

Kripto Para Korku ve Açgözlülük Endeksi Aşırı Korku Alanında Bulunmaya Devam Ediyor

Bitcoin (BTC) ve başlıca altcoinler Mayıs ortasındaki çöküşten kurtulmaya çalışıyor. 11-12 Mayıs 2022’de kripto para piyasa değeri 1,17 trilyon dolara kadar düştü.

Kripto Korku ve Açgözlülük endeksi 8/100 ile 30 ayın en düşük seviyesine indi. Bu yazının yazıldığı anlarda aynı endeks 13/100 seviyesiyle halen aşırı korku alanında bulunmaya devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu