Cardano

Milyarder Mike Novogratz, Rallisi Biten Cardano (ADA) Hakkında Konuştu

Novogratz, ADA'ya mı ilgi duyuyor?

Milyarder yatırımcı Mike Novogratz, son dönemde inanılmaz bir yükseliş yakalayan Cardano (ADA) hakkında konuştu. Bu yılın başından beri %500 artış elde eden ADA, Novogratz da dahil birçok milyarderin dikkatini çekti.

İlgili Haber
Cardano (ADA) Aramaları Google'da Rekor Kırıyor!

Mike Novogratz, ADA’yı Araştırıyor

ADA fiyatı 1,50 dolara kadar yükseldikten sonra rallisinde duraklama yaşadı ve an itibarıyla 1,10 dolar bandından işlem görmekte. Novogratz ise konu hakkında yaptığı açıklamada hayatında hiç ADA alıp satmadığını ancak ilgi duymaya başladığını vurguladı.

Bunun üzerinde ne gibi uygulamaların geliştirildiğini, bunu kullanan olup olmadığını, bunun piyasa değerinin neden bu kadar yüksek olduğunu Twitter hesabından soran Novogratz, ADA alım satımı yapmak için teşvik bekliyor gibi gözüküyor.

Novogratz’ın bu sorusuna ise direkt olarak Cardano kurucusu Charles Hoskinson’dan yanıt geldi. Hoskinson, milyarder yatırımcı ile sohbet etmekten ve bununla ilgili bilgi vermekten mutluluk duyacağını vurguladı. Bunun altına gelen yorumlara bakıldığında ise Aleksandra Huk isimli kullanıcının ADA’yı en merkezsiz ve güvenli ağ olarak tanımladığı görülüyor.

Huk, buna ek olarak ADA ağının ölçeklenebilirlik için geliştirildiğini, hızlı ve sağlam olduğunu da ifade etti. Aslında bunun direkt olarak Ethereum ağına yönelik bir gönderme olduğu biliniyor. ADA, tam olarak bu fırsattan yararlanarak toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü kripto para birimi sıralamasına kadar yükselmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu