coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinMilyarder Yatırımcı Tim Draper, 2024 Yılı Bitcoin Fiyat Tahminini Paylaştı

Milyarder Yatırımcı Tim Draper, 2024 Yılı Bitcoin Fiyat Tahminini Paylaştı

1.2 milyar dolarlık bir servete sahip olan Tim Draper, Bitcoin fiyatına dair 2024 yılı tahminini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Risk sermayedarı Tim Draper, Coin Bureau ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Bitcoin (BTC) fiyatının 2024 yılında 250.000 dolara ulaşacağı yönündeki tahminini yineledi.

Mevcut piyasa koşullarına rağmen Draper, “250.000 dolar rakamımın muhtemelen çok yakında geleceğini söyleyebilirim” diyerek tahmininde kararlı olduğunu belirtti.

Draper bu tahmini ilk olarak BTC’nin fiyatı 4.000 dolarken yapmış ve dört yıl içinde önemli bir artış olacağını öngörmüştü. Bununla birlikte, ABD’de o zamandan beri ortaya çıkan korku ve geleneksel düşünce düzeyini tahmin etmediğini itiraf etti. “Bence anlayışlı bir ABD olsaydı, El Salvador’dan insanlarla yaptığım gibi konuşmalar yapıyor olurduk,” diye paylaştı.

Bu zorluklara rağmen Draper BTC’nin geleceği konusunda iyimserliğini koruyor:

“Bence tüm bunlar bir gecikme. Ben buna korku gecikmesi diyebilirim… klasik ABD hükümeti ertelemesi. Aslında 250.000 dolara ulaşırsa, bunun çok ötesine geçeceğini düşünüyorum.”

İlgili Haber  Binance'te Listeli Altcoin Yeni BRC20 Launchpad Programını Tanıttı: Fiyat Aniden Yüzde 25 Arttı

Draper ayrıca kripto para piyasasında devam eden “büyüme döngüsüne” duyduğu heyecanı dile getirerek “yeni yılda 250.000 doları görebiliriz” dedi.

Fiyat tahmininin yanı sıra Draper akıllı sözleşmeler için duyduğu heyecanı da paylaştı. Tüm yatırımcı parasını BTC olarak toplayabileceği, hepsini Bitcoin’e yatırabileceği ve bir muhasebeciye, denetçiye, transfer acentesine veya vergi avukatına ihtiyaç duymadan tüm işlemlerin hesaba katıldığı ve denetlendiği bir geleceği dört gözle beklediğini ifade etti.

Draper son olarak stablecoin’lerin kripto piyasasındaki rolü hakkında yorum yaptı. Stabilcoinlerin Bitcoin için bir köprü görevi göreceğine ve dolar geçerli olduğu sürece geçerli kalacaklarına inanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail