Dogecoin

Milyarlarca Dogecoin (DOGE), Harekete Geçti: DOGE Yatırımcıları Endişeli

Robinhood ve anonim balinalar, yüklü DOGE işlemleri yapıyor.

Bitcoin‘in (BTC) 46.000 dolar desteğine adeta mıhlandığı bir anda bazı altcoinler bunu kendi yararlarına kullanmaya başladı. Cosmos (ATOM) ve Chainlink (LINK) gibi bazı kripto para birimleri ciddi yükseliş elde ederken, daha önce olmadığı kadar aktif olan bazı altcoinler de yatırımcılarda benzer beklentiler yaşatıyor.

Milyarlarca adetlik transferler yapılan DOGE de kesinlikle bunlardan birisi.

İlgili Haber
Bu Kripto Para, Yeni Güncelleme İle 2022'ye Damga Vurabilir!

DOGE Ağında Şüpheli İşlemler

Toplam piyasa değerine göre en büyük 12. kripto para birimi sıralamasına kadar gerileyen Dogecoin (DOGE), 0,17 dolar desteğinde tutunsa da gelen son haberler yatırımcıların ne yapacaklarını şaşırmalarına yol açtı. DogeWhaleAlert isimli Twitter hesabı tarafından aktarılan bilgilere göre, toplamda 1 milyar DOGE’un üzerinde işlem 24 saat içerisinde gerçekleşti.

Toplamda 15’den fazla işlem yapıldı ve bunların bazılarında 150.000.000 veya 286.625.958 adet gibi devasa miktarlarda DOGE gönderimi gerçekleşti. Söz konusu transferlerin çoğunun anonim cüzdanlar arasında gerçekleştirilmesi ise korkuyu ve endişeyi daha çok arttırdı.

24 saat içerisinde transfer edilen toplam DOGE değerinin ise 176 milyon dolara tekabül ettiği görülüyor. Robinhood cüzdanlarının da DOGE transferlerinde parmağı olduğu ve bazı işlemlerde alıcı, bazılarında ise gönderici konumunda bulunduğu görülmekte.

Robinhood şüphesiz en çok DOGE alım satım hacmine sahip platformlardan birisi ve buraya gönderimlerin yapılması aslında hacim fazlalığından olabilir. Şu an için söz konusu transferlerin neden yapıldığı bilinmese de DOGE 0,17 destek noktasında tutunmaya devam etmekte.

Özellikle bu tarz aktarımların satış baskısını derinleştirdiği bilindiği için 0.165 dolar altına ciddi kırılımlarda stop olma yolu tercih edilebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Elin mus balinlarin elerindeki yukli digeleri bosalmasini istedi yoksa doge ile ilgilenmeyecini soyledi. Bundan dolayi balinalar ellerindekini azaltma yoluna gidiyor olabilir.

Celal.

Solana.neden.yükselmiyor.hep.düşük.devam.etiyor.


Başa dön tuşu