Kripto HaberleriBitcoinMilyarlarca Dolarlık Bitcoin Gönderildi!

Milyarlarca Dolarlık Bitcoin Gönderildi!

Takip et

Bugüne kadar en fazla gönderilen Bitcoin ile ilgili olarak kesin bir veri veya bilgi yok. İddialar bu kripto para cüzdanına belki bugüne kadar 20 milyar dolarlık Bitcoin göndermiş olabilir yönünde. Tek seferde yapılan 496,261 BTC ile rekor kıran yatırımcı, Binance kripto para borsasına ait bir cüzdana yapılan 3 milyar dolara eşit miktarda olan bu son transfer ile aslında kripto para yatırımcılarına ciddi bir potansiyel tehdit olarak oluşturuyor olabilir.

Binance cüzdanına yapılan 496,261 BTC transferinin neden ve nasıl yapıldığı konusunda Binance tarafından henüz bir açıklama yapılmadı ancak kripto para borsasının bu konuda yakın zamanda bir açıklama yapmasının beklendiği ifade edildi.

Yatırımcılar 496,261 BTC 2.8 milyar dolar değere eşit olduğunu ve bunun tüm kripto para piyasasını ciddi bir zarara uğratabilecek miktar olduğunu belirtip, bu kadar büyük miktarlardaki kripto paraların tek seferde gönderilmesinin veya olası bir satış durumunun Binance’ın elini güçlendirecek olduğunu, olumsuz durumda ise kripto para piyasasının değerinin düşmesine sebep olabileceğini belirttiler.

Bu yüklü miktarda aktarım bazı cepheler tarafından olumsuz algılanmış olsa da büyük bir fiyat artışının haberi de olabilir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları