BitcoinHaberler

Milyarları Yöneten CEO’dan Kripto Para Piyasası İçin Üzücü Açıklama: Ayı Ne Zaman Bitecek?

Galaxy Digital'in CEO'su Mike Novogratz, ayı piyasasının ve düşüşün ne zaman bitebileceğine değindi.

Kripto para piyasası ABD kaynaklı başlayan panik sonrasında şimdi de Terra USD (UST) kaynaklı panik ile düşüşünü sürdürmekte. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 30.000 dolara iğne atarken bütün altcoinler büyük bir deprem yaşadı. Peki ayının bitmesi hala yakın gözükmüyor mu?

BTC’de Düşüş Ne Zaman Biter?

Galaxy Digital’in CEO’su milyarder isim Michael Novogratz, konu hakkında önemli bir açıklamada bulundu. CEO, kripto para piyasasının şu an oldukça volatil ve zorlu olduğunu vurguladı. CEO, önümüzdeki birkaç çeyrekte de bunun devam edeceğini düşünüyor. Ünlü isme göre en az 2 çeyrek daha dengesiz durum devam edecek. Novogratz, Galaxy Digital’in 111 milyon dolar zarar ettiğini de kısa süre önce açıklamıştı.

İlgili Haber
Galaxy Digital 111 Milyon Dolarlık Zarar Açıkladı

Novogratz, kripto para piyasaları hakkında şunu ifade etti:

Kripto paralar büyük ihtimalle şu an Nasdaq ile korelasyon içerisinde ilerliyor. Benim içgüdülerim bana sektörde daha fazla kan akacağını söylüyor ve bu oldukça sert, volatil ve zor piyasa olacak. Bunun en az insanlar dip noktaya ulaşıldığını fark etmeden önce birkaç çeyrek sürmesini bekliyorum.”

Kısa süre önce yaplan bir röportajda Bank of America analistleri de Bitcoin’i riskli varlık olarak görmüş ve yakında sert düşüş geleceğini aktarmıştı. ABD borsaları düşerken BTC’nin daha önceki tarihlerde de ciddi yara aldığı ve düşüş yaşadığı görülmüştü. BTC 30.000 dolarda tutunmaya çalışıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu