BitcoinHaberler

Milyarları Yöneten İsimden Bitcoin (BTC) Açıklaması: Sanıldığından Daha Ucuz!

Milyarlarca doları yöneten Fidelity'nin üst düzey yöneticilerinden Jurrien Timmer, Bitcoin hakkında konuştu.

Fidelity, sadece kripto para sektöründe değil aynı zamanda küresel finans alanında çok büyük bir söze sahip olan şirketler arasında yer almakta.

Fidelity’nin küresel makro direktörü Jurrien Timmer ise Bitcoin hakkında önemli bir açıklamada bulundu. Timmer, Bitcoin‘in (BTC) “göründüğünden daha ucuz” olabileceğini savundu.

BTC, Olması Gerekenin Altında

126.000 Twitter takipçisine seslenen Timmer, lider kripto para birimi Bitcoin’in şu an göründüğünden daha ucuz olduğunu aktardı.

Analist, 2013 ve 2017 yıllarındaki fiyat ve ağ oranı isimli indikatöre bakarak, neler olup bittiğini vurguladı.

İlgili Haber
Faiz Kararı Ardından Powell Konuştu, Bitcoin Yükselişe Geçti!

Price-to-network isimli oran, geleneksel borsalarda bir hisse senedinin aşırı değerli olup olmadığını anlamak için kullanılır.

Yüksek oran bu varlığın olması gerekenden fazla, düşük oran ise bunun olması gerekenden daha az değere sahip olduğunu gösterir.

Timmer, BTC grafiğini ortaya koyarak Bitcoin’in talep eğrisinin şu an olması gerekenin üzerinde olduğunu vurguladı.

Fiyatın şu an olması gereken seviye eğrisinin altında olduğuna dikkat çeken Timmer bunun teknik olarak “aşırı satış” konumunda olduğuna değindi.

Makro analist, BTC’nin şu an olması gerekenin altında olduğunu belirterek aslında yükseliş sinyali verdi.

Glassnode’un “dormancy flow” indikatörünün de 2011 yılındaki seviyelere döndüğünü aktaran analist, yükseliş bekliyor gibi gözüküyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu