binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinMilyoner Yatırımcı Robert Kiyosaki, Bitcoin Fiyatı İçin Haziran Ayı Tahmininde Bulundu

Milyoner Yatırımcı Robert Kiyosaki, Bitcoin Fiyatı İçin Haziran Ayı Tahmininde Bulundu

Robert Kiyosaki, yaptığı iddialı açıklamada Bitcoin fiyatına dair bir tahminde bulundu. İşte tüm detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Çok satan “Zengin Baba, Yoksul Baba” kitap serisinin yazarı Robert Kiyosaki, Bitcoin’in geleceğine ilişkin cesur bir tahminde bulundu.

Yazar, dünyanın en büyük kripto parasının Haziran 2024’e kadar 100.000 dolara ulaşmasını bekliyor ki bu da şu anki fiyatı olan 52.000 dolardan yaklaşık olarak iki kat bir artış anlamına geliyor.

Aynı zamanda bir girişimci, yatırımcı ve eğitimci olan Kiyosaki, uzun süredir Bitcoin’in güçlü bir savunucusu oldu. Bitcoin’in, kitlelerin servetini aşındırdığını iddia ettiği geleneksel finans sisteminin enflasyonist ve manipülatif politikalarına karşı nihai koruma olduğuna inanıyor.

İlgili Haber  Son Saatlerde Gizemli Bir Kripto Para Cüzdanı 154.4 Milyon Dolarlık Altcoin Satın Aldı: Yoksa Justin Sun Mı?

Kiyosaki, havadan para üretmekle, doların değerini düşürmekle, aşırı vergi uygulamakla ve borsayı manipüle etmekle suçladığı FED, Hazine Bakanlığı ve Wall Street bankerlerinin eylemlerini beğenmediğini defalarca dile getirdi. Bu uygulamaların halkın ve ulusun ekonomik refahına zarar verdiğini savunuyor.

Öte yandan, Bitcoin’i merkezi otoritelerin müdahalesine ve yolsuzluğuna karşı bağışık kılan merkezi olmayan ve deflasyonist doğası nedeniyle övüyor. Ayrıca Bitcoin’i, sağlam paranın temel nitelikleri olarak gördüğü kıtlığı, güvenliği ve taşınabilirliği nedeniyle de takdir ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail