Kripto HaberleriHaberlerMilyonlarca Dolar XRP Aktarımı Yapıldı, Ripple Yeni Bir Anlaşmamı Yaptı?

Milyonlarca Dolar XRP Aktarımı Yapıldı, Ripple Yeni Bir Anlaşmamı Yaptı?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde Ripple’nin Swell etkinliği gerçekleşti. Genellikle bu etkinlik süresinde XRP fiyatı yukarı yönlü hareket etse de en son gerçekleşen 2019 Swell etkinliğinde bu böyle olmadı. Fiyat etkinlikten önce 0,315 dolar seviyelerine kadar yükselse de “haberi duyunca al gerçekleşince sat” mantığı doğrultusunda etkinlik başladığında 0,27 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Öte yandan Ripple bünyesine yeni kattığı ve aktarımlarda XRP kullanacak şirket sayısını arttırdığını duyurmuştu.

İlgili Haber
Sınır Ötesi Ödemelerde XRP'yi Kullanan Şirket Sayısı Arttı

Bugün XRPL Monitörü’ne yansıyan bilgiye göre Ripple’nin, yaklaşık 30 milyon dolar değerinde hatta toplamda 100 milyon doları bulan değerlerde XRP’yi bir firmaya transfer ettiğin anlaşıldı. Hangi firma olduğu bilinmese de bu kadar yüklü miktarda XRP aktarımı Ripple’nin yeni bir şirketle anlaşma yaptığı anlamına geliyor olabilir.

RippleNet sistemini her geçen gün daha fazla banka ve ödeme yöntemi sistemine entegre eden Ripple, son dönemde bu bağlamda anlaştığı kurumların aktarımlarda XRP’yi kullanmasını tavsiye ettiği biliniyor. An itibarı ile 0,27 dolar seviyelerinde işlem gören XRP, BTC’nin yukarı yönlü bir hareket sergilememesi ve belirsiz davranması sebebiyle şu anda yerinde sayıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları