HaberlerXRP

Milyonlarca Dolar XRP Aktarımı Yapıldı, Ripple Yeni Bir Anlaşmamı Yaptı?

XRP Botu tarafından bildirilen bilgiye göre milyonlarca dolar XRP aktarımı yapıldı. Peki bu ne anlama geliyor?

Geçtiğimiz günlerde Ripple’nin Swell etkinliği gerçekleşti. Genellikle bu etkinlik süresinde XRP fiyatı yukarı yönlü hareket etse de en son gerçekleşen 2019 Swell etkinliğinde bu böyle olmadı. Fiyat etkinlikten önce 0,315 dolar seviyelerine kadar yükselse de “haberi duyunca al gerçekleşince sat” mantığı doğrultusunda etkinlik başladığında 0,27 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Öte yandan Ripple bünyesine yeni kattığı ve aktarımlarda XRP kullanacak şirket sayısını arttırdığını duyurmuştu.

İlgili Haber  Sınır Ötesi Ödemelerde XRP'yi Kullanan Şirket Sayısı Arttı

Bugün XRPL Monitörü’ne yansıyan bilgiye göre Ripple’nin, yaklaşık 30 milyon dolar değerinde hatta toplamda 100 milyon doları bulan değerlerde XRP’yi bir firmaya transfer ettiğin anlaşıldı. Hangi firma olduğu bilinmese de bu kadar yüklü miktarda XRP aktarımı Ripple’nin yeni bir şirketle anlaşma yaptığı anlamına geliyor olabilir.

RippleNet sistemini her geçen gün daha fazla banka ve ödeme yöntemi sistemine entegre eden Ripple, son dönemde bu bağlamda anlaştığı kurumların aktarımlarda XRP’yi kullanmasını tavsiye ettiği biliniyor. An itibarı ile 0,27 dolar seviyelerinde işlem gören XRP, BTC’nin yukarı yönlü bir hareket sergilememesi ve belirsiz davranması sebebiyle şu anda yerinde sayıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı