blank
Bitcoin

Moas: “Dolardaki Korku Bitcoin’i 100.000 Dolara Çıkaracak”

Moas, Bitcoin hakkında ne düşünüyor?

Standpoint Research’ün kurucusu Ronnie Moas, lider kripto para BTC fiyatı hakkında yeni açıklamalarıyla gündemde.

Moas, coronavirüs salgını ile beraber şirketler başta olmak üzere birçok zengin insanın varlıklarının değerini korumak konusunda endişeli olduğunu açıkladı. 2022 yılına işaret eden ve Bitcoin sahiplerini uyaran Moas, “Bitcoin fiyatı birçok etkenin bir araya gelmesi sonucunda 2022 yılında 100.000 dolar seviyesine ulaşacak” açıklamasında bulundu.

Şirketlerin, devalüasyon korkusu yaşadığını açıklayan Moas, “şirketler bu dönemde hiç olmadığı kadar devalüasyon korkusu yaşıyorlar ve dolar devalüasyonu beklentisi Bitcoin’e bakış açısını iyileştiriyor” dedi.

28.500 dolar seviyelerini gören Bitcoin için bu dönemde beklentiler 32.000 dolara kadar yükselmesinden yana olsa da 2021 yılı sonuna dek 50.000 dolardan 1 milyon dolara kadar tahmin açıklayan ünlü analist mevcut.

Özellikle milyar dolarlarca BTC alan kurumsal yatırımcılar düşünüldüğünde eskiden ütopik gibi gelen bu tahminlerin artık çokta imkansız olmadığı konuşuluyor.

İlgili Haber  Grayscale 1 Milyar Dolar Daha Bitcoin (BTC) Aldı! Her Şeye Rağmen XRP'lerini Satmıyor!

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu