BitcoinKripto Para

Moda Dünyasında Kripto Para İle Ödeme Kabul Eden İlk Marka Philipp Plein Oldu!

Kripto para birimleri benimsenmeye devam ediyor.

Kripto paraların ödeme aracı olarak kullanılmasını birçok kurumsal şirket kabul etmeye devam ediyor.

Ünlü Alman moda markası Philipp Plein de piyasaya ayak uydurarak müşterilerinin alışveriş ödemelerini artık kripto para birimleri ile yapabileceğini açıkladı.

Gösterişli tarzıyla öne çıkan marka sosyal medya üzerinden paylaştığı gönderisinde yeni ödeme yönteminin hem web platformunda hem de fiziksel mağazalarında kabul edeceğini belirterek:

Plein.com’da ve mağazalarımızda çevrimiçi olarak 15 farklı kripto para birimini kabul etmeye başlıyoruz.

Ünlü markanın desteklediği 15 kripto paraların arasında Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Tether de bulunuyor.

Ünlü markanın aynı isimli kurucusu ve aynı zamanda CEO’su Philipp Plein paylaşımında kendisini kripto kralı olarak tanımlayarak devam etti:

Ben de kripto yatırımcısıyım ve kriptonun geleceğine inanıyorum. Bu yüzden ekibim ve ben, bu yeni para birimlerini benimsemek için gerekli tüm sistem değişikliklerini yaparak ödeme yöntemini mağazalarımda ve çevrimiçi olarak sunmaya karar verdik. Müşterilerimize bu ek ödeme aracını ve esnekliği sunabildiğim için çok mutluyum. Birlikte TARİH yazıyoruz.”

Moda dünyasında kabalığı ile tanınan Plein, modanın anti-kahramanı olarak kabul edilerek birçok eleştiriye maruz kaldı. Plein ayrıca Paris Hilton, Floyd Mayweather, Naomi Campbell gibi ünlü isimlerle de çalışmaya devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
RIDVAN KIRKAPLAN (ekonomist ve stratejist) twitter

Devamı gelecek. Sadece HODL olmayı bilin.


Başa dön tuşu