AltcoinMonero

Monero (XMR) 7 Günde Yüzde 14.9 Yükseldi

Monero (XMR) yatırımı yapanlar 7 gün içerisinde %14.9 oranında kar elde etti.

Gizlilik odaklı kripto para denildiği zaman akla ilk olarak gelen kripto para olan Monero (XMR), son 7 gün içerisinde %14.9 oranında yükseliş görerek yatırımcılarına beklenmedik kazanç sağladı. Son günlerde Bitcoin ve altcoin fiyatlarının dengede seyrettiği bilinirken, özellikle de Bitcoin fiyatının 10.700 dolar seviyesinde hareket ettiği, aynı zamanda ABD Başkanı Donald Trump’tan gelen iyi haberlerin piyasada düşüşleri engellediği belirtiliyordu.

Analistler, son günlerde yaşanan değişimlerin özellikle de normal olduğuna dikkat çekerek, corona virüsü vakalarının artışı, Donald Trump’tan gelen haberler ve küresel gelişmelerin bu hafta piyasalar açısından son derece önemli olduğuna değinmişlerdi.

Monero (XMR) son 24 saat içerisinde %4.1 oranında artarak 110 dolar seviyesinden alıcı bulurken, 7 günlük kazanç ortalamasında ise %14.9 yükseliş göstermiş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu