HaberlerMonero

Monero’da Neler Oluyor?

Monero'daki 5 yıllık liderlik görevini bırakan "Fluffypony" lakaplı Riccardo Spagni'nin niçin böyle bir karar verdiği gizliliğini koruyor.

“Fluffypony” lakaplı Riccardo Spagni Monero’daki liderlik vasfını Snipa’ya devrediyor. 2014’ten bu yana Monero’daki Fluffypony Projesi’ni yürüten Spagni, geçen senenin mart ayında yaptığı bir açıklamada sorumluluk ve yetkilerinde azalmaya gideceğinin sinyalini vermişti.
Snipa’nın yöneticilik görevini devralmasıyla Monero’daki varlığını yardımcı yönetici olarak devam ettirecek olan Spagni böylelikle “gizlilik odaklı” altcoin değeri Monero’nun (XMR) öncü geliştiricisi rolünü üstlenmekten de vazgeçmiş oluyor.

Fluffypony Görevini Neden Bıraktı?

Fluffypony’nin Monero’daki 5 yıllık liderlik görevini neden bıraktığı şimdilik gizliliğini koruyor. Spagni, mart ayında yaptığı açıklamayla mahremiyetin ve Monero’nun savunucusu olmaya her zaman devam edeceğini ancak gerçek sorumluluklarının azaltılması gerektiğini dile getirmişti.

Monero’da Neler Oluyor?

Gizlilik odaklı olması nedeniyle KYK kurallarının dışında kalan ve BitBay ve BitOasis gibi bazı kripto para borsaları tarafından delist edilen Monero genel piyasa sorunları nedeniyle fiyat düşüşleri yaşıyor ve şu an yaklaşık 45 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu