Kripto HaberleriLibraMonex Group: Libra'ya Katılma Başvurusu Yaptık

Monex Group: Libra’ya Katılma Başvurusu Yaptık

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Monex Group’un CEO’su Oki Matsumoto, Facebook’un Libra projesine katılmak için yeni bir başvurunun şirket tarafından yapıldığını ve bu başvurunun sonucunu bekledikleri açıklamasında bulundu. Kripto para projesi olan Libra, tüm dünyadan milyonlarca şirketi bünyesinde toplayacak ve alternatif bir ödeme seçeneği olarak şirketlere yeni bir avantaj sunacak. Libra henüz kısa süre içerisinde bunu binlerce şirket ile yapmayı başardı ve 2020 yılına hazır bir şekilde yoluna devam ediyor.

Facebook Libra için milyon hatta milyarlarca doları harcamaya söz vermiş bir şirket ve Libra konusunda yetkilileri aşabilecek olduklarının sözünü geçtiğimiz gün verdi. Libra konusunda Monex Group’un CEO’su Oki Matsumoto tarafından yapılan son açıklamada kripto para projesinin şirketin hem tanıtımında, hem daha fazla seçenek sunması ve daha fazla yeni teknoloji seçeneklere entegre olmasında faydasının olacağını açıkladı. Libra bugünden dünyadan birçok şirketin dikkatini çekmeyi başarırken, internet devi Facebook, her yeni adımı ile birlikte şirketi daha fazla büyütmeye yönelik adımlar atıyor. Facebook bu konuda rakiplerine göre çok fazla başarılı ve adından bu şekilde söz ettiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları