HaberlerXRP

MoneyGram’dan Gelir Beyanı Düzeltisi

MoneyGram SEC'e sunduğu raporun ardından Ripple'dan aldığı fon yardımlarını farklı bir kategoriye soktu.

Ünlü sınır ötesi para aktarım platformu MoneyGram, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunduğu 8-K formu ile Ripple’ın geçen senenin haziran ayından bu yana kendilerine önemli ölçüde fon aktardığını doğruladı. MoneyGram, SEC’e yaptığı bu başvuruya değin söz konusu aktarımları “gelir” olarak göstermişti.

İlgili belge, Ripple şirketinin geçen senenin 3. ve 4. çeyreklerinde MoneyGram’a “Ripple piyasa geliştirme ücreti” adı altında -daha önceki bir haberimizde de belirttiğimiz gibi- 11,3 milyon dolarlık fon aktardığını ortaya koydu fakat MoneyGram’ın SEC’e yaptığı başvuru sonrası toplamda 11,3 milyon dolarlık parayı “kontra gider” şeklinde yeniden sınıflandırıldı.

İlgili Haber
MoneyGram'ı Düzlüğe Çıkaran Ripple (XRP) Olmuş

Öte yandan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yatırım alan şirketlerin Ripple ile sözleşme yapıp yapmayacağı sorusuna “Boyutuna, cinsine ve ne denli öncelikli olduğuna göre değişir.” şeklinde cevap verdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu