binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinNansen: “Bitcoin Düzeltme Yaşarken Yatırımcılar Ethereum ve ETH Tabanlı Bu Altcoinlere Yöneldi!...

Nansen: “Bitcoin Düzeltme Yaşarken Yatırımcılar Ethereum ve ETH Tabanlı Bu Altcoinlere Yöneldi! Para Bu Altcoinlere Akıyor!”

Nansen verilerine göre Bitcoin volatil hareketler sergilerken balinalar ETH, weETH, pufETH ve UNI alımlarını artırdı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Lider kripto para birimi Bitcoin ve altcoinlerde haftasonundan bu yana sert volatil hareketler yaşanırken BTC fiyatı gün içerisinde 62.000 doların altına kadar düştü.

Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan kan banyosu devam ederken Coinglass verilerine göre son 24 saat içerisinde 109.097 yatırımcı likit olurken, kaldıraçlı pozisyonlarda 327 milyon dolar tasfiye edildi.

Piyasada sert iniş ve çıkışlar olurken zincir üstü veri takip platformu Nansen son 24 saatte en çok satın alınan kripto paraları açıkladı.

Nansen verilerine göre Bitcoin ve altcoinler dalgalı hareketler sergilerken balinalar Ethereum ve ETH tabanlı altcoinlere yöneldi.

Buna göre ETH, weETH, pufETH ve Uniswap (UNI) balinaların en çok satın aldığı altcoinler arasında yer aldı.

En çok satın alınan kripto paralar listesinde ETH ilk sırada, weETH ikinci sırada yer alırken pufETH ise üçüncü sırada yer aldı.

Bunlar dışında balinalar kayda değer UNI, WBTC, stETH, CRV ve ID alımı da yaptı.

ETH, 24 saatte 8,47 milyon dolarlık bir giriş kaydederken, weETH 6,65 milyon dolarlık , pufETH 6,29 milyon dolarlık, UNI ise 4,68 milyon dolarlık bir giriş kaydetti. Son olarak WBTC ise 2,52 milyon dolarlık bir giriş yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail