Kripto HaberleriAltcoinNEAR Bu Söylentilerle Yükseliyor!

NEAR Bu Söylentilerle Yükseliyor!

Takip et

Kendi stablecoinini piyasaya süreceği konuşulan Near Protocol’un (NEAR) bu söylentileri The Block tarafından doğrulanarak NEAR’ın USN isimli bir stablecoin çıkaracağı belirtildi.

NEAR’ın stablecoin çıkaracağı söylentilerini ilk olarak Popüler Telegram grubu Crypto Insiders’ın kurucusu Zoran Kole ortaya attı.

Zoran Kole, Near Protocol’ün 20 Nisan tarihinde “USN” adlı kendi stabilcoininin lansmanını yapacağını söyledi.

“20 Nisan’da Near, kendi yerel algoritmik stablecoini USN’nin lansmanını yapacak.”.

NEAR’ın çıkaracağı stablecoinin ABD dolarına sabitleneceği ve Terra’ya (LUNA) benzer bir şekilde token yakma mekanizması kullanılarak NEAR’ın arzının azaltılacağı belirtildi.

Zoran Kole ayrıca Near Protocol’ün USN stablecoinin yaklaşık olarak yıllık %20’lik getiri sağlayacağını iddia etti.

Bu getirinin NEAR’a olan talebi artıracağı değerlendiriliyor.

USN stablecoinin piyasaya sürülmesinin Near ile Terra’nın karşılaştırılmasına yol açacağını belirten Zoran Kole NEAR’ın Coinbase borsasında listeleneceğini iddia etti.

“Ayrıca Near, önümüzdeki birkaç ay içinde Coinbase borsasında listelenecek ve bu da perakende görünürlüğünü daha önce hiç olmadığı kadar artırmaya yardımcı olacak.

Bu listeleme aynı zamanda NEAR NFT’lerinin Coinbase’in yaklaşmakta olan NFT pazarına entegre edilmesinin de yolunu açacak.”

Yakın bir tarihte Tiger Global tarafından yönetilen bir fonlama turunda 350 milyon dolar toplayan NEAR Protokol (NEAR) CoinMarketCap verilerine göre piyasa değerine göre 16. sırada bulunuyor ve 18.87 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları