Sponsorlu

Neden Hotbit Kripto Para Borsasını Kullanmalıyız?

Herkes İyi bir kripto para ticareti borsası arar. Bunu yaparken, grafik özellikleri, alım satım çiftleri, alım satım ücretleri, para yatırma yöntemleri, güvenlik, kullanım kolaylığı ve müşteri desteği gibi çeşitli yönleri tutmaları gerekir. Yukarıda sayılan tüm özellikleri sunan en iyi platformlardan biri Hotbit’tir. Bu kripto para borsası, küresel kullanıcıları için son teknoloji ticaret platformları sunuyor.

Hotbit Nedir?

Hotbit exchange, 2018’de kurulan önde gelen kripto para borsalarından biridir ve gelişmiş özellikler, bir mobil uygulama ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunar. Bu borsa, tüccarlar ve yatırımcılar için güvenli, istikrarlı ve zengin özelliklere sahip bir ticaret ortamı sunmak için Spark Pool, Mytoken, F2pool, HashQuark ve Slow Mist gibi bazı popüler blok zinciri teknolojisi endüstrisi ortaklarıyla ortaklık kurdu. Başından beri, bu kripto para birimi ticaret platformu, 170’den fazla ülkeden platforma kayıtlı 7 milyondan fazla aktif kullanıcı kazandı.

Hotbit Exchange Yasal mı?

Hotbit, çeşitli ülkelerde birkaç milyon kullanıcıya sahip yasal bir kripto borsasıdır. Coinmarketcap’a göre, günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen borsalarından biri haline geldi. Hotbit, kullanıcıların varlıkları için gerçek zamanlı olarak 7 gün 24 saat çevrimiçi denetim hizmeti sunan bir iç inceleme denetim ekibi sunar.

Bu kripto borsası, Beosin ve Slow Mist gibi kripto para birimi endüstrisindeki en iyi denetim ekipleriyle ortaklıklar kurdu. Bu şekilde, Hotbit, manipüle edilmeden önce olası güvenlik sorunlarını ve uyarıları kontrol eder.

Hotbit Exchange’in Özellikleri

Hotbit değişiminin bazı özelliklerine bakalım:

1. Hotbit’in incelemesine göre Hotbit’in 700.000’den fazla aktif ve kayıtlı kullanıcısı var ve birçok ülkede faaliyet gösteriyor.
2. Japonya, Rusya, Güney Kore, Güneydoğu Asya ülkeleri ve Türkiye gibi dünyanın en gelişen pazarlarına odaklanmaktadır.
3. Bu değişim platformu, telgraf, Twitter, WeChat, Facebook ve VK aracılığıyla biriken daha fazla kullanıcıya sahiptir.
4. Kullanıcılar, 200’den fazla kripto varlığı kullanarak bir ticaret gerçekleştirebilir.
5. Kullanıcılar kripto para birimleri kullanarak ETF’ler ile ticaret yapabilirler.
6. Piyasa incelemesine göre, Hotbit yalnızca spot ticaret sunar ve marj ticareti sunmaz. Hotbit exchange, gelişmiş grafik araçları ve ticaret özelliklerine sahiptir.
7. Hotbit ticaret platformu, iOS ve Android’de kullanılabilen bir mobil ticaret uygulaması sunar.
Hotbit borsası, platformda işlem gören kripto para birimi sayısı açısından en iyi kripto para borsalarından biri olarak yer alıyor. Günlük işlem hacmi olarak 100 milyon dolardan fazla.
8. Hotbit, alıcılar ve üreticiler için günümüzün ticaret işinde bir norm olan farklı ticaret ücretlerine sahiptir. Ayrıca, Hotbit’in alıcılar için döviz alım satım ücreti sektör ortalaması ile aynıdır.
9. Hotbit alım satım borsası, birçok altcoinli alım satım çiftleri, DeFi jetonlu birkaç alım satım çifti ve benzersiz jetonlarla birleştirilmiş bir dizi jeton içerir.

Hotbit Likidite

Hotbit kurulduğu günden bu yana katlanarak büyüyor. Coinmarketcap’a göre 2018’de Hotbit, 21 milyon ABD doları ile 24 saatlik en yüksek işlem hacmiyle 47. sırada yer aldı.

Kasım 2019’da Hotbit, geçen yıl 13. sıraya yükseldi ve 24 saatlik işlem hacmi 1,0 milyar USD oldu.

2020’de pandemi sırasında Hotbit 6. sırada yer aldı ve işlem hacmi 2.3 milyar USD’ye yükseldi ve bu borsada yüksek likidite ile ilgili bir sorun olmadığını gösterdi.

Hotbit Mobil Uygulaması

Hotbit platformu, iOS ve Android uygulamaları olarak mevcuttur ve Google Play Store’dan Android telefonlar için bir uygulama olarak indirilebilir. Ancak, iOS kullanıcılarının web sitesine bağlı QR kodunu kullanarak indirmesi ve yüklemesi gerekir.

Hotbit Avantajları

Hotbit ile Yatırım

Hotbit Group’un bir bölümü olan ve popüler olarak Hotbank olarak adlandırılan Hotbit yatırımı, 2018’de piyasaya sürülen en iyi kripto varlık yönetimi platformudur. Hotbit, dünya çapındaki tüm müşterilere üstün kaliteli yatırım hizmetleri sunmaya çalışan 30’dan fazla çalışkan ve deneyimli profesyonelden oluşan bir ekip çalıştırmaktadır.

Hotbit ile yatırım, DeFi Madenciliği, Kantitatif Ticaret ve POS’a Borç Vermeyi içerir. AUM Hotbank, dağıtılan 30 milyon doların üzerinde ödülle 400 milyon doları aştı. Kripto varlık yönetimi ile ilgili hizmetler 100’den fazla kurumsal müşteriye sunulmaktadır. Temel olarak Hotbit, BTC, USDT ve ETH gibi tanınmış varlıklarda rakiplerinden daha iyi, sektörün en yüksek oranlarını sunarak müşterilerine geri ödeme yapmaya çalışır.

Hotbit’teki VIP kullanıcıları, özelleştirilmiş bir kripto varlık yönetimi programı, bir madencilik fonu ve daha düşük ve özel işlem ücreti oranları gibi özel ayrıcalıklardan yararlanır. VIP kullanıcıları ayrıca V1 hesap yöneticisi, C-seviyesi yönetici toplantıları, özel kripto varlık yönetimi raporları, özel para çekme kanalları, tatil bonusları ve doğum günü ikramları gibi ayrıcalıklı hizmetlerden de yararlanır.

ETF

Hotbit’teki ETF’ler veya borsada işlem gören fonlar, belirli bir jetonun getirisini artırmak için finansal borç ve türevleri kullanan bir üründür. 5:1 oranını hedefliyor. Örneğin, belirli bir token %1 artarsa, 5x kaldıraçlı ETF %5 artar.

Kaldıraçlı bir ETF, yatırım portföylerini sürdürmekten ve yönetmekten sorumlu deneyimli finansal ekipler tarafından izlenen ve böylece yatırımcıların belirli mekanizmaları bilmeden sabit kaldıraçlı yatırım portföylerini oluşturmalarına olanak tanıyan bir fondur. Hotbit ETF’lerin avantajları şunlardır:

Marj dengesi gerektirmez. Kullanıcılar, Spot ticareti gibi ETF’lerle ticaret yapabilir ve ticaret için tek ihtiyaçları olan Spot cüzdanlarında USDT’dir.

Kullanıcılar 5 kat kazanabilir veya kaybedebilir. Örneğin, bir tüccar BTC1D5L ticareti yapıyorsa ve BTC’nin değeri %1 artarsa, BTC1D5L’nin değeri de %5 artar. Tersine, BTC’nin değeri %1 düşerse, BTC1D5L’nin değeri %5 düşer.

Tasfiye riski yoktur ve kullanıcılar, fonları asla likiditeye uğramadığı için jetonlarını herhangi bir süre boyunca tutabilirler. Kullanıcılar işlemlerini kaybederse, istedikleri zaman satabilirler.

Yönlendirme Sistemi için %20 İndirim Oranı

Hotbit, kullanıcıların arkadaşlarını bir Hotbit hesabına kaydolmaya davet edebilecekleri ve çifte komisyon alabilecekleri bir davetiye indirim işlevi başlattı. 1. Aşama Davetiyeler, kullanıcıların arkadaşlarını davet etmesine olanak tanır. Yönlendirilen kişi tarafından oluşturulan her işlem ücreti için, her iki taraf da işlem ücretinin en fazla %60’ını paylaşabilir. Tier-2 Davetiyeler, işlemin %15’ini verir.

HTB bakiyesi 5000’den azsa, kullanıcıların %20 Tier-1 indirim oranı aldığını unutmayın.

Son düşünceler

Sonuç olarak, Hotbit popüler kripto para borsalarından biridir ve katlanarak büyüyor. Bu platform, tüccar, çeşitli madeni para türleri sundukları için çok çeşitli altcoinlerle ticaret yapmak istiyorsa düşünülebilir. Bu borsanın en faydalı özelliklerinden biri de tokenleri anında listelemeleridir.

Bu şirket ayrıca geniş bir ticaret çiftleri listesi sağlar ve kullanıcılarına yeni dijital varlıklar ve jetonlar sunar. Bu platformun kullanıcılarını teşvik edecek bir satış ortaklığı programı olmamasına rağmen diğer özellikleri ile kıyaslandığında çoklu döviz desteği, uygun işlem ücreti ve yüksek güvenlik sunan iyi bir platform olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca, kullanıcıya varlıklarını korumak ve bu platformda ticaret yapmak için iki faktörlü kimlik doğrulaması sağlamasını bildirir.

Hotbit Linkleri

Website: https://www.hotbit.io/

Twitter: https://twitter.com/Hotbit_news

Telegram Global Grup: https://t.me/Hotbit_English

Telegram Duyuru: https://t.me/Hotbit_announcements

Instagram: https://www.instagram.com/hotbit_official

Medium: https://medium.com/@hotbit

TikTok: https://www.tiktok.com/@hotbit_official

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu