BorsaHaberler

Neredeyse kesinleşti: Coinbase halka arz edilecek

Coinbase ile ilgili olarak dün paylaşılan iddialar (bugün) halka arz edilecek olduğu yönündeydi. Bugün ise iddialar ise Coinbase tarafından hala tam net olarak kesin bir bilgi verilmezken bu iddialar ile ilgili kripto para dünyasının tanınan isimlerinden yapılan yorumlar ve açıklamalar halka arz edilecek olduğunu neredeyse doğruladı. 8 milyar dolardan daha fazla aktif değere sahip olduğu tahmin edilen ve daha önce Çinli şirketlere satılacak olduğu iddia edilen Coinbase, 25 milyon kayıtlı kullanıcı sayısı ile dünyanın en fazla kayıtlı kullanıcı sayısına sahip kripto para borsası olarak tanınıyor.

Coinbase açıklama yapmıyor

Coinbase ise hala halka arz edilecek olup olmadığı konusunda basına net açıklama yapmadı ve bu açıklama yapılmadığından dolayı herkes büyük bir merak içerisinde neler olacağını ve ne zaman halka arz edilecek olduğunu beklemeye koyuldu. Yatırımcıları bekleyen bir sürpriz olmasa da halka arz edilecek olması piyasalarda derinden bir etki yaratabilecek güce sahip. Coinbase ve diğer kripto para borsaları arasında komisyondan tasarıma birçok çeşitli fark bulunmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu