coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerNeXpara Satışları Devam Ediyor, BDDK Onayı Kapıda

NeXpara Satışları Devam Ediyor, BDDK Onayı Kapıda

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa süre öncesinde web sitemizde tanıtımını yapmış olduğunuz NeXpara satışları devam ederken BDDK ödeme onayı başvurusu yapılacak. Halka arz sürecini 1 Mart 2018 tarihi itibari ile resmen başlatan şirket, kısa süre içerisinde adından söz ettirdi. Yerli ve milli kripto para olma hedefleri, gördükleri ilgi dikkate alındığında çok da hayalci gelmiyor açıkçası.

Ethereum altyapısı ile geliştirilen bu sistem, altyapı kısıtlamaları gereği sadece 80 Milyon adet birim satışı yapabilecek. Halka arz sürecinden itibaren yatırım süreci de hızlandı. Şirket, 31 Mart tarihine kadar 1 NEX = 1 TRY olarak satışlarını devam ettiriyor. Resmi internet sitesi üzerinden de aktif satışları ilerleten şirket, proje kapsamını BDDK’ya taşıma eğilimine girdi bile.

BDDK Lisanslı Ödeme Sistemi ve ATM Kartı Projeleri Yolda

Yatırım, gerçek anlamda ileriyi hedefliyor. Bu süreç içerisinde ülkemizin en değerli kripto para projesi olacaklarını da net olarak söyleyebiliriz. %100 yerli bir yatırım olan bu sistem, yerli yazılımcılar tarafından geliştiriliyor. Daha hızlı büyümesi için ise alternatif projeler ile adından söz ettirecek.

Rahat kullanılabilsin diye ATM kartı projesi an itibari ile harekete geçirildi. Aynı zamanda mobil uygulamalar ile cüzdan seçeneklerini de yatırımcılara sunacak. Daha güvenilir bir ortam oluşturulabilmesi açısından 31 Mart sonrasında BDDK lisanslı ödeme sistemi başvurusu yapılacak. Dolayısı ile ülkemizin en hızlı büyüyen ve gelişen projelerinden birisi olarak ön plana çıkacak.

Güncelleme:

14 Mart tarihinde yapılan açıklama ile bu haberde yazılı olan projeler yapılamadığından nexpara piyasadan çekilme kararı aldı. Haber içeriğine linkten ulaşabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail