blank
AltcoinHaberlerKripto Para

Nexpara Piyasadan Çekileceğini Duyurdu!

Türkiye’nin yerli parası olma amacı ile 1 Mart tarihinde ICO sürecine başlayan Nexpara, bugün yaptığı açıklama ile halka arz sürecindeyken piyasadan çekileceği duyurusunu yaptı.

Kanunlar İzin Vermedi

Geri çekilme nedeni olarak kripto para piyasasının yeterli hacme ulaşamaması ve yol haritalarında belirttikleri  BDDK tarafından verilecek lisansın ve açması planlanan KOIN VAKFI’nın Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına göre imkansız olduğu gösterildi. Yol haritalarından belirttikleri  bu eylemleri kanunlar engeliyle yerine getiremedikleri için 14 Mart tarihinde yapılan toplantı ile projenin geri çekilmesine karar verildiği duyuruldu. Bahsedilen yol haritasında yapılacak projeleri geçen gün yazdığımız yazıda belirtmiştik.

Yatırım Yapanlar Mağdur Edilmeyecek

Nexpara’yı destekleyip para yatıran kişilerin mağdur olmaması için 14 Mart itibari ile ödenen ücretlerin geri iade edileceği ifade edildi. Açıklamanın sonunda ise bu süreçte kendilerine destek olan herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

Nexpara'nın Yaptığı Açıklama
Nexpara’nın Yaptığı Açıklama

Güncelleme:

Yeni yapılan açıklamaya göre para iadesinin yapılabilmesi için:

[email protected] adresine AD SOYAD / IBAN NO / PARA YATIRDIĞINIZ BANKA / TUTAR / YATIRILAN TARİH VE SAAT

bilgilerini mail atılmasının gerektiği ifade edildi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 Yorum

  1. nexpara iadeleri nezaman yapacağını söylemiyor bütün iletişim yollarınıda kapatmış üye eposta larına bilgide göndermedi tedirginim

    1. Yeni yapılan açıklamaya göre [email protected] adresine AD SOYAD / IBAN NO / PARA YATIRDIĞINIZ BANKA / TUTAR / YATIRILAN TARİH VE SAAT şeklinde mail atarsanız iade işleminin gerçekleşeceği bildirilmiş.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu