HaberlerSponsorlu

Nhash İle Kısa Sürede Bulut Tabanlı Kripto Para Madenciliğine Başlayın!

Nhash'in Bulut Madencilik hizmetlerini kullanmaya başlayın ve üyelik açarak 30 dolarlık kupon kazanın.

Nhash bulut madenciliğini kullanmak için üyelik açan kullanıcılar 30 dolarlık kupon ve 5 dolarlık bonus elde edebilecek. Peki söz konusu bulut madencilik tam olarak nedir ve program nasıl işliyor?

Nhash, en üst düzey kripto para madencilik sistemleri sağlaması ile yılları aşan bir tecrübeye sahip. Bu tecrübe ile en üst düzey bulut madencilik platformlarından birisi halini alan Nhash, şimdi de bireysel yatırımcıların hizmetlerden faydalanabilmesinin önünü açıyor. Platform, kullanıcılara Bitcoin madenciliği yapabilmek için işletim gücü sunuyor. İlgili kripto paraların ise Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve önde gelen diğer kripto paralar olduğu biliniyor.

Nhash ekibi mühendislerden, geliştiricilerden ve yatırımcıların kripto para madenciliğinden en iyi hizmeti almasını sağlayabilecek her tür uzman kişiden oluşmaktadır. Sürdürülebilir bir kazanç elde edilmesini hedefleyen Nhash, bu sebeple alanında uzman kişilerle çalışıyor. Nhash internet sitesi de ortalama bir kripto para yatırımcısının bile kolaylıkla istediği şeye ulaşabileceği şekilde tasarlanmaktadır.

Bulut madencilik platformu, kullanıcıların yüklü sermayeler olmadan sürdürülebilir ve madencilik odaklı kazançlar elde edebilmesini sağlayacak birden çok pakete sahip. Kullanıcılar, 70 dolar gibi küçük miktarlardan başlayarak bile madencilik yapabilir ve 1 günlük kontratı imzalayabilir. Bu kontratta bakım ücreti bulunmamakla beraber %3’e kadar sabit gelir bulunuyor.

Diğer planlar arasında ise 200 dolarlık ve 7 günlük kontrat karşısında 12 dolarlık getiri sunan bir model de bulunuyor. Mega plan isimli yapı ise 2.000 dolarlık bir ücrete sahip olmakla birlikte 30 günlük kontrat imzalanmasından sonra 2000 dolar + 500 dolarlık getiri sunuyor. 5.000 dolarlık plan ise hiçbir bakım ücreti olmadan, 5.000 dolar + 2.000 dolar şekline getiri üzerine 45 günlük kontrat sunuyor.

NHash ile ilgili benzersiz olan şey, diğer platformlarda normal olan bakım ücreti talep etmeden bulut madenciliği hizmetleri sunmasıdır. Ayrıca diğer platformlardan daha yüksek bir yatırım getirisi sağlar ve yatırımcılara fonları garanti edilir. Buna ek olarak referans kodunuz  kapsamında satın alınan hash gücü miktarının % 2’si üzerinden gelir elde edersiniz. Örneğin, biri tavsiye kodunuzu kullanarak 100 ABD doları tutarında bir sözleşme satın alırsa, ücretsiz 2 ABD doları alırsınız. Bu da herkese kazan-kazan olarak geri döner.

Nhash, sorunları çözmek için canlı sohbet ve e-postada kullanılabilen aktif bir müşteri destek sistemine sahipken, SSS bölümü kullanıcıların genel sorunları gidermelerine yardımcı olur. NHash’e kayıt işlemi de  oldukça hızlı yapılabilmekte.

Hızlı, uygun fiyatlı bulut madenciliğinin tadını çıkarmak, her gün sabit bir getiri elde etmek isteyenler, Nhash tarafından sunulan mevcut promosyondan yararlanabilir. Kaydolan yeni kullanıcılara, herhangi bir bulut madenciliği planını satın aldıklarında 30 $ değerinde ücretsiz bir kupon ve 5 $ değerinde bonus verilir. NHash hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bulut madenciliği planları satın almak için, yatırım detayları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitesinin sağ üst köşesindeki PRICING düğmesine tıklayın.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Göksel Uzman

Eğer birşey çok iyi görünüyorsa onun altında bir şüphe aramak lazım… Hiçbir madencilik işinde garantili geri ödeme diye birşey olmaz… Bunlar Ön büyük pakette 12000 dolara karşılık 90 günde anaparaya ilave 9960 dolar geri ödeme taahhüt ediyor ve Bakım ücreti de yok deniyor… Fazla iyi değil mi? Biraz şüpheli geldi bana…


Başa dön tuşu