Bitcoin

Nigel Green: Bitcoin 15.000 Dolar Olacak

Vere Group CEO’su Nigel Green, Bitcoin fiyatının kısa süre içerisinde 15.000 dolar olacağını açıkladı.

Nexo

Vere Group CEO’su Nigel Green, kripto para birimi yatırımcılarına seslendi. Kripto para birimlerinin değerinin yükselecek olduğunu ve yatırımcıların beklediklerinden çok kısa süre içerisinde fiyat artışları göreceğini açıklayan Green, kripto para birimi yatırımcılarına 10.500 doların dip fiyat olarak kabul edileceğini ve bu fiyatın altında en fazla 10.000 dolara kadar dip seviyenin uygun görüldüğünü açıkladı. Kripto para birimi yatırımcılarının bir süredir dip fiyat arayışları ve bir süredir bekledikleri yükseliş ile ilgili olarak kripto para analistleri hiçbir zaman için net tarih veremedikleri fiyat yükselişleri konusunda beklentilerin kısa sürede yükselişlerin olacağını açıklıyor ancak bunun ne kadar kısa süre olacağını açıklamıyor.

Kısa süre bazılarına göre 1 yıl, bazılarına göre 10 gün, bazılarına göre ise 5 yıl olabilir. Şirketler kısa vadeli planları genellikle 5 yıla kadar yaptıkları için bu konuda Vere Group CEO’su Nigel Green tarafından herhangi bir tarih verilmemesi soru işaretleri yaratıyor.

Kripto para piyasasında fiyatların artacağı düşünülüyor olsa da yatırımcıların ne kadar süre sonra Green’in 15.000 dolar beklentisine ulaşabilecek oldukları hakkında henüz analistler kesin konuşamıyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı