HaberlerMonero

Norveç’te 68 Yaşındaki Zengin Kadın İçin 9 Milyon Euro Değerinde Monero Talep Edildi!

9 milyon Euro fidye istendi!

Norveç’te yaşanan kripto para cinayeti sonrasında ülke bazı kripto para yasalarını 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren uygulamaya başlamış ve kripto para borsalarının log kaydı tutması, vatandaşlarının kripto para alım ve satım işlemlerinde kendi güvenliklerini sağlamaları uyarısında bulunmuştu. Norveç, kripto para cinayetinin gündeme geldiği o gün bugündür kripto para tercih eden kişilerin birbirlerini uyardıkları ve başkalarına kripto para sahibi olduklarını söylememeleri önerilen bir ülke olsa da Norveçlilerin büyük bölümü güvenilir olan ülkelerinin avantajından yararlanarak kripto para sahibi olduklarını yakınları ile paylaşabiliyor.

68 yaşındaki Anne-Elisabeth Falkevik Hagen 10 haftadan uzun süredir kayıp!

Anne-Elisabeth Falkevik Hagen, için kaçıranlar tarafından 9 milyon Euro değerinde fidye talep edildi. Norveç’in en zengin işadamlarından birisi ile evli olan Hagen’den 10 haftadan uzun süredir yaşam belirtisi alamayan güvenlik ekipleri ise 9 milyon Euro değerindeki Monero talebinin piyasanın %1’ini oluşturduğunu ve ödenmemesi konusunda Anne-Elisabeth Falkevik Hagen ailesini uyardı. Güvenlik güçleri olayla ilgili soruşturmaların devam ettiğini ve kısa süre içerisinde Anne Hagen’e ulaşılması için çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu