BitcoinHaberlerKripto Para

NYDIG Yeni Bitcoin Tasarruf Planını Başlattı!

Çalışanlar maaşlarının bir kısmını otomatik olarak Bitcoin'e çevirebilecek.

Lider Bitcoin şirketi NYDIG, bugün yaptığı açıklamada şirket çalışanlarının maaşlarının belirli bir kısmını ya da tamamını otomatik olarak Bitcoin’e dönüştürmelerine imkan sağlayan “Bitcoin Tasarruf Planını” başlattığını duyurdu.

NYDIG’ın Bitcoin Tasarruf Planı programına kayıtlı olan şirketlerin çalışanları bu program aracılığıyla maaşlarının yüzde kaçını otomatik olarak Bitcoin’e çevirebileceklerini seçebilecekler.

Maaşlarının Bitcoin’e çevrilen kısmı NYDIG’nin soğuk depolama sisteminde herhangi bir işlem veya depolama ücreti olmadan saklanacak.

Birçok Şirket Bitcoin Programına Dahil Oluyor!

NYDIG’ın Bitcoin programını kabul eden şirketler arasında eski NFL süperstarı Drew Brees’in sahibi olduğu şirketler bulunuyor.

Brees, Bitcoin’in kendisi için oldukça önemli olduğunu belirterek NYDIG’ın Bitcoin hizmeti ile ilgili şu ifadeleri kullandı.

“Bitcoin benim için oldukça önemli. Bu yüzden her maaş gününde maaşımın bir kısmını BTC’ye tahsis etmek için Bitcoin’de güvenilir bir lider olan NYDIG’i kullanıyorum.

Bu bağlamda sahibi olduğum işletmeler ve çalışanları için de maaşlarını Bitcoin’e çevirmeyi seçenek haline getirme konusunda heyecanlıyım.

Bitcoin 13 yıllık tarihinde, birikim yapmak için kapsayıcı bir araç olmuştur. Bitcoin Tasarruf Planı, tasarruf etmeye başlamanın en kolay yollarından biridir.”

Drew Brees’in şirketleri dışında çalışanlarına Bitcoin hizmeti sunan işletmeler arasında MVB Bank,Vantage Bank, Bitcoin madencisi Iris Energy ve kripto veri şirketi The Tie de yer alıyor.

NYDIG gibi geçen sene Coinbase ve Strike da benzer platformlar başlatmıştı. NYDIG’ın Bitcoin programı Coinbase ve Strike’dan farklı olarak hem çalışan hem de işverenin Bitcoin programına katılımını gerektiriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu