Bitcoin

“O” Konuştu! “Ne Diyorsa Takip Edin” Denilen İsim: Bitcoin Fiyatı 11.500 Dolara…

Herkesin ne diyeceğini merakla beklediği "o" isim konuştu!

Bitcoin fiyatının son dönemde nereye doğru hareket edeceği hakkında ne düşündüğü merakla beklenen ünlü kripto para birimi analisti Michaël van de Poppe bugün açıklama yaptı. Bitcoin fiyatında 16.000 dolar seviyesinin üzerine çıkış olmadığı için bazı düzeltmeler görülebilecek olduğuna işaret eden Poppe, “yatırımcılar bu dönemde bazı düzeltmeler bekleyebilir. Bitcoin fiyatı sonuç olarak 16.000 dolar sınırını geçemedi ve bazı düzeltmeler olası” dedi.

Bu seviyelerin nasıl olacağı hakkında ise öncelikle 14.100 dolar 13.700 dolar aralığına dikkat çeken Poppe, bunun ardından ise 13.200 dolar ve 12.800 dolar aralığında düzeltmeler olacağını en son düzeltmenin ise 12.000 dolar ile 11.500 dolar arasında olmasını beklediğine işaret etti.

Ünlü kripto para birimi analistinin bu açıklamaları piyasalarda en çok konuşulan konulardan bir tanesi olurken, 11.500 dolar beklentisinden kurtuluşun ne zaman olacağı ve 16.000 doların ne zaman görüleceğine dair soru işaretleri bazı yatırımcıların soruları arasında yer aldı.

Ancak analist Poppe dahil hiçbir analist kesin bir tarih veremiyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu