AnalizBitcoinFenomenHaberler

Ödüllü Analist Efe Bulduk’tan Bitcoin Analizi! “2020’yi Tekrar Yaşıyoruz”

Bitcoin'e ilişkin yeni zirve beklentisi giderek artıyor.

Bitcoin‘in önce 40.000$’ın daha sonra 50.000$’ın üzerine çıkmasıyla kripto paralardaki hareketlilik kademeli olarak arttı. Fiyat yükseldikçe yatırımcı ilgisi yeniden artarken, Bitcoin’e ilişkin beklentiler de pozitif bir yöne evrildi.

2021 Binance Avrupa yılın kripto içerik üreticisi ödülünü alan Efe Bulduk‘ta Bitcoin’e ilişkin beklentilerini paylaştı.

Bitcoin’de daha önceki bir tarihte yaşanan hareketlerin aynısını yaşadığımızı düşünen analist, beklediği muhtemel senaryoyu paylaştı.

“15 Kasım 2020’de yaşanan hareketin aynısını yaşıyoruz. Kasım’da da alçalan üçgen ve kama düşüşü işaret ederken Bitcoin ATH yapmıştı. Hareket aynı şekilde devam ederse oluşması muhtemel grafiği tekrar paylaşıyorum.”

Kaynak: Efe Bulduk

Analistlerden Bitcoin’e ilişkin pozitif değerlendirmeler gelmeye devam ederken, marketteki son görünüm şu şekilde:

Bitcoin 50500$ seviyelerinden işlem göremeye devam ediyor. Bitcoin’in 24 saatlik hacmi 45.4 milyar dolar seviyelerindeyken, piyasa değeri 950 milyar dolar değerinde.

En büyük altcoin Ethereum 4000$ sınırında işlem görmeye devam ederken, günlük işlem hacmi 27.4 milyar dolar, piyasa değeri ise 466 milyar dolar seviyelerinde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu