Haberler

OKEx, 27 Kasım’da Bitcoin Çekme İşlemlerine İzin Verecek!

OKEx CEO’su Jay Hao'dan açıklama!

OKEx CEO’su Jay Hao, bir süredir kapalı olan para çekme işlemlerinin 27 Kasım 2020’de açılacak olduğunu duyurdu. Yasal açıdan bazı problemler yaşamasından hemen sonra yetkililerinin tutuklandığına dair haberlerin basına yansıdığı ve Çin merkezli olarak hizmet sunduğu belirtilen kripto para birimi borsasının para çekme işlemlerine erişimi kapattığı açıklanmıştı.

Ancak bugün alınan kararlar doğrultusunda yasal sorunların çözülmeye yakın olduğu ve OKEx kripto para borsasında hesap sahibi olan tüm yatırımcıların 27 Kasım 2020’den itibaren para çekme işlemlerine limitleri dahilinde izin verileceği açıklandı.

OKEx CEO’su Hao, yaşanan durumdan dolayı üzgün olduklarına işaret ederek kullanıcıları ödüllendirecek olduklarını ve durumu düzeltmeye çalışacakları yönünde güven vermeye çalıştı. Asya merkezli yatırımcılara hitap ettiği bilinen kripto para borsasının bundan sonra güven kazanıp kazanamayacak olduğu meçhul.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu