Kripto HaberleriBorsaOKEx Kripto Para Borsası Malta Ofisine Geçiyor

OKEx Kripto Para Borsası Malta Ofisine Geçiyor

Takip et

Dünyanın en büyük ikinci sistemi olan OKEx kripto para borsası yakında Malta ofisine geçiş yapmak üzere hazırlıklara başladı. Kısa bir zaman dilimi içerisinde borsa sistemleri içerisinde en hızlı büyüyen ve en kapsamlı sistemlerden birisi haline geldiler. Nitekim işlem hacimleri ve borsa değerlerinde de çok ciddi bir yükselme meydana geldi diyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde borsa şirketlerinin yavaş yavaş İsviçre’ye gitme eğilimi içerisinde olduğunu söylemiştik. OKEx şirketi ise yatırımını bu anlamda farklı bir ülkeye yani Malta’ya kaydırma amacı içerisinde girdi.

Malta, Sağlam Risk Temeli Üzerine Giden Ülkelerden

Şirket bu anlamda oldukça sağlamcı bir şekilde adım atıyor. Sağlam risk temelli ve yatırım açısından büyüyen ülkelerden Malta, iyi ve mantıklı bir adım olacak gibi görünüyor. OKEx Risk Yönetimi ve Hükumet İlişkileri Sorumlusu Tim Byun, bu anlamda açıklamalar yaptı;

Malta Sanal Finansal Varlık Yasası,  yeni Blockchain teknolojisi ve dijital varlık endüstrisini teşvik etmek için hükümet ve endüstriyel bakımdan birlikte çalışma yoluna gitmesi OKEx için sağlam bir temel anlamına geliyor. Daha spesifik bir yaklaşım ile bakacak olursak, Malta’nın sağlam risk temelli yaklaşımı, sorumlu, uyumlu ve sağlıklı bir ekosistemin geliştirilmesine yardımcı olabilir. EKOx için bu da çok ideal adımlardan birisi olacak.

Şirket oldukça mantıklı bir şekilde hareket etme yoluna gidiyor. Yakın bir zaman dilimi içerisinde yeni şubeleşme girişimi ile birlikte fark yaratacaklar.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde ortaya atılan iddia ile, Bitfinex‘in de hizmetlerini daha iyi bir şekilde yürütebilmesi için yeni bir ülkeye taşınması gündeme gelmişti. Bahsi geçen ülkenin ise İsviçre olabileceği konuşulmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları