blank
AnalizBitcoinHaberler

Önceki Tutarlı Tahminleriyle Göz Dolduran Analist Uyardı: “Bitcoin’de Son 10 Yıl En Büyük Rallisi Geliyor!”

Ünlü analist Bitcoin için 10.500 dolar seviyesini işaret etti!

Geçtiğimiz hafta, beklenen yükselişi göstererek 11.400 seviyesini görmesinin akabinde yaşanan küçük ölçekli geri çekilmenin ardından 11.500’ü gören ve an itibarı ile 11.000 doların biraz üzerinden işlem görmekte olan Bitcoin’in geleceği ile ilgili konuşan ünlü analist Smart Contracter, lider kripto para biriminin geleceği ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Daha önceki tahminlerinde Bitcoin’in 2019 yılında 3.200 dolara gerileceğini -o dönemde BTC 6000 dolardan 3.150 dolara düşmüştü- öngören Smart Contracter, farklı zamanlarda yaptığı birçok tahminiyle de güvenilir bir analist olduğunu kanıtlamış bir isim.

Lider kripto para biriminin oldukça önemli bir koparma seviyesinin üzerinde konsolide olduğunu belirten analist, 10.500 dolar seviyesinin hayati bir öneme sahip olduğunu, bu seviye üzerinde kalındığı müddetçe BTC için beklenen boğa rallisinin  gerçekleşebileceğini ifade ederek fiyat daralması ve hacim düşüşünü güçlü bir boğa sinyali olarak yorumladı:

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu