coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinOnchain Verileri Ortaya Çıkardı: Bu Altcoin İki Rekor Birden Kırdı!

Onchain Verileri Ortaya Çıkardı: Bu Altcoin İki Rekor Birden Kırdı!

Kripto para onchain verilerine göre bir altcoin, bu hafta iki rekor birden kırdı ve en yakın rakibini geride bıraktı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Onchain verilerine göre bir altcoin, kullanıcılarının yaptığı günlük işlem sayısında yeni bir rekor kırdı.

Aptos (APT) ağının blok gezgini Aptoscan, 24 Mayıs tarihinde bir gün içerisinde 97.48 milyon adet kullanıcı işlemiyle yeni bir rekor kırdı. Bu rekor daha önce başka bir katman 1 blockchain ağı olan Sui’nin 65 milyon adetlik işlem sayısındaydı.

Buna ek olarak, Aptos kullanıcılarının saniye başına işlem hızı olan TPS değeri 27.000’e ulaştı ve bu da bir rekor anlamına geliyor.

Bu rekorların sebebinin, Aptos ağında piyasaya sürülen bir oyun olduğu düşünülüyor.

İlgili Haber  Kripto Para Düzenlemesi Bu Hafta TBMM Gündemine Geliyor: İşte Detaylar

Yaklaşık olarak 4 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan Aptos, bu yazının yazıldığı anlarda dünyanın en büyük 26. blockchaini konumunda. Bununla birlikte genel piyasa yükselişi ve Ethereum Spot ETF’lerinin onaylanması ile birlikte Aptos’un bu haftaki yükselişi yaklaşık %11 oldu. Bu APT’yi bu hafta en çok yükseliş yaşayan altcoinler arasına sokuyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında yer alan Binance, Coinbase ve Upbit üzerinde listelenmiş durumda olan Aptos, geçtiğimiz yıl Ocak ayında ulaştığı değer olan 19.90 dolarlık tüm zamanların en yüksek fiyat rekorundan epey düşük bir seviyeden işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları