Kripto HaberleriEthereumÖnde Gelen Kripto Para Analisti Uyardı: Ethereum'un Rakipleri Bu Senaryoyu Yaşayabilir!

Önde Gelen Kripto Para Analisti Uyardı: Ethereum’un Rakipleri Bu Senaryoyu Yaşayabilir!

Takip et

Kripto para piyasası özellikle son birkaç günde darbe aldı ve tamamen yükseliş odaklı piyasa bir anda düşüş de olabileceğinin farkına vardı.

BTC, 46.000 dolar seviyelerini zorlarken 42.000 dolar desteğine kadar çekildi. Bu durum altcoinleri de etkilerken önde gelen bir analist ise asıl altcoin etkisinin henüz görülmediğini vurguladı.

İlgili Haber
Ethereum'un En Büyük Ölçeklenebilirlik Çözümü Arbitrum, Yeni Güncellemesini Tanıttı!

Ethereum’un Rallisi Henüz Başlamadı

Popüler kripto para analisti Altcoin Psycho, Ethereum‘un (ETH) rakibi olan bazı projelerin sene sonuna kadar dip seviyeleri görebileceğini düşünüyor.

Analist, günler öncesinden yaptığı ve dün güncellediği açıklamasında doğru şartlar sağlandığında ETH fiyatının çok hızlı yükselebileceğini vurguladı.

Analist, “kopyala yapıştır L1” projelerinin bu yükselişin arkasında kalması için 1 yıl gibi bir süre kaldığını belirtti. Ünlü isme göre bu süre “maksimum” olarak belirtilmekte.

ethereum

Psycho, Ethereum kopyası projeler öldükçe ilginin daha fazla ETH üzerine odaklanacağını belirtti.

Özellikle ETH 1.0‘den ETH 2.0‘ye geçişin heyecan yaratacağını belirten tecrübeli analist, bunun henüz fiyatlanmadığını vurguladı.

Analiste göre bu durum Cardano gibi zaten Proof-of-Stake tabanlı altcoinler için üzücü, ETH için ise sevindirici şeklinde nitelendirilebilir.

Daha önceki 2013, 2017 ve 2021 rallilerine bakıldığında ise bunların hepsinde genel hareketin ETH tarafından başlatıldığı görülüyor.

Psycho bu konuda da iddialı ve benzer bir hareketin yine görülebileceğini, Ethereum’un boğaya öncülük edeceğini düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları